Warsztaty „Zimowy lampion” w MDK Lubliniec

Warsztaty „Zimowy lampion” w MDK Lubliniec

21 listopada 2023, godz. 7:59
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W przedpołudnie 14 listopada w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyły się warsztaty Kreatywny Przystanek 60+ „Zimowy lampion”. Uczestniczki warsztatów jak zwykle wykazały się kreatywnością, a uśmiech nie schodził z ich twarzy!

Uczestniczki ozdobiły szklane lampiony za pomocą farb i wymalowały na nich piękne zimowe scenerie. Choinki, gwiazdki i inne świąteczne elementy dodały lampionom uroku. Zajęcia poprowadziła Aleksandra Wipler. Ruszyły już zapisy na kolejne warsztaty z cyklu „Kreatywny Przystanek 60+”. 

Już 28 listopada 2023 roku o godzinie 10:00 uczestnicy spotkania stworzą „Wianek świąteczny”. Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapisać się można pod numerem telefonu 34/351 06 88 lub w Galerii pod Glinianym Aniołem w godzinach od 15:00-21:00. Zapraszamy serdecznie!  

Zajęcia razem z Miejskim Domem Kultury w Lublińcu organizuje Fundacja „Lubi mi się…”. Zadanie publiczne dofinansowanie i zlecone przez Miasto Lubliniec w kwocie 12 856,00 zł. (77,39% – udział dotacji w całkowitych kosztach zadania).

Galeria: Warsztaty „Zimowy lampion” w MDK Lubliniec

Warsztaty „Zimowy lampion” w MDK Lubliniec / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Warsztaty „Zimowy lampion” w MDK Lubliniec / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Warsztaty „Zimowy lampion” w MDK Lubliniec / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Warsztaty „Zimowy lampion” w MDK Lubliniec / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec Warsztaty „Zimowy lampion” w MDK Lubliniec / zdj. nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu