Poczujcie świąteczny klimat razem z maestro André Rieu

Poczujcie świąteczny klimat z maestro Andre Rieu. Retransmisja koncertu w Kinie „Karolinka”

22 listopada 2023, godz. 7:50
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Lublinieckie Kino „Karolinka” zaprasza na retransmisję koncertu świątecznego „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu” w dniach 20 i 27 grudnia 2023 o godzinie 18:00 oraz 10 stycznia 2024 roku o godzinie 18:00.

Zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa. Świetny pomysł na prezent dla siebie i bliskich. Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. 

André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca? Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością.” Bilety na stronie bilety.mdk.lubliniec.pl lub w kasie MDK od godziny 15:00. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu