Menopauza im nie straszna! „Klimakterium II” w MDK Lubliniec

Menopauza im nie straszna! „Klimakterium II” w MDK Lubliniec

27 listopada 2023, godz. 10:47
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartkowy wieczór 23 listopada 2023 w sali widowiskowej MDK wszystkie 324 miejsca były zajęte! Spektakl Elżbiety Jodłowskiej „Klimakterium II czyli menopauzy szał” był długo oklaskiwany przez publiczność. Humor i talent komediowy aktorek bardzo przypadł do gustu lublinieckiej publiczności. 

Momentami przedstawienie było prawdziwą jazdą bez trzymanki. Pełne wzlotów i upadków, jak to podczas menopauzy. Na scenie zobaczyliśmy Ludmiłę Warzechę w roli ciepłej i romantycznej Zosi, Renatę Zarębską w roli rezolutnej i dziarskiej Maliny, Małgorzatę Dudę-Kozera w roli sympatycznej i zwariowanej Pameli oraz Ewę Cichocką jako słodką i zabawną Angelę. Codzienne problemy i bolączki bohaterek związane z etapem przechodzenia przekwitania, potraktowane z lekkim przymrużeniem oka, stają się nie takie straszne. 

Komedia w reżyserii Krzysztofa Jaślara i Elżbiety Jodłowskiej to nie tylko świetna gra aktorska. Barwna scenografia i kostiumy, które przygotował Andrzej Lewczuk podkreślały humorystyczny charakter spektaklu. Choreografia, za którą odpowiedzialny był Jakub Lewandowski pokazywała, że nawet podczas przechodzenia menopauzy nie trzeba tracić wigoru i energii. Całość splatała muzyka, nad którą czuwali Janusz Bogacki oraz Aldona Krasucka. Dziękujemy za odwiedziny, spektakl „Klimakterium” rozbawił lubliniecką publiczność do łez! Gratulujemy udanego występu! 

Galeria: „Klimakterium II” w MDK Lubliniec

Spektakl „Klimakterium II” / zdj. Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec Spektakl „Klimakterium II” / zdj. Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec Spektakl „Klimakterium II” / zdj. Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec Spektakl „Klimakterium II” / zdj. Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu