Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Turnieje o Puchar Wójta Gminy Kochanowice

Turnieje o Puchar Wójta Gminy Kochanowice

1 grudnia 2023, godz. 8:39
Lubliniec.info, źródło: GCKiI Kochanowice
Udostępnij: Kopiuj link

Wójt Gminy Kochanowice oraz Gminne Centrum Kultury i Informacji zapraszają do udziału w Turniejach o Puchar Wójta. Rozgrywki odbędą się w kilku dyscyplinach.

W sobotę 13 stycznia 2024 roku odbędzie się turniej w piłce nożnej halowej. Mecze będą rozgrywane w sali sportowej w Kochcicach, przy ul. Parkowej 45. Zapisy trwają do 5 stycznia 2024.

Kolejny turniej to rozgrywki siatkarskie. Odbędą się one 19 stycznia, również w sali sportowej w Kochanowicach. Zapisy trwają do 12 stycznia 2024.

W lutym 2024 zaplanowano natomiast rozgrywki koszykarskie. Te odbędą się w sali sportowej w Kochanowicach, przy ul. Szkolnej 1. Zapisy do 31 stycznia 2024.

Zapisywać można się w biurze GCKiI w Kochanowicach lub pod numerem telefonu (34) 35 33 215. Według podanych informacji, regulamin rozgrywek powinien być wkrótce dostępny na stronie www.gckiikochanowice.naszgok.pl. 

źródło: GCKiI Kochanowice

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu