Rodzinny poranek pełen kreatywności. Warsztaty „Twórcza Strefa Miasta”

Rodzinny poranek pełen kreatywności. Warsztaty „Twórcza Strefa Miasta”

4 grudnia 2023, godz. 13:03
Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W sobotę 2 grudnia 2023 roku w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyły się warsztaty z trzeciej edycji Twórczej Strefy Miasta. Uczestnicy razem z prowadzącą Moniką Klimzą-Gryc stworzyli piękne szopki bożonarodzeniowe. 

Wolne dni najlepiej jest spędzać z bliskimi. Będąc razem czas upływa nam na rozmowach, żartach i radości ze swojego towarzystwa. Tak było i w miniony sobotni poranek. Uczestnicy warsztatów „Szopka Bożonarodzeniowa” stworzyli piękną ozdobę, która jest jednym ze świątecznych symboli. Pracy było co nie miara, wykonanie każdej z postaci wymagało skupienia i zaangażowania. Wszystko jednak udało się zgodnie z planem. 

Dziękujemy, że odwiedziliście MDK i spędziliśmy wspólnie ten zimowy poranek. Zapraszamy Was na ostatnie już spotkanie warsztatowe z trzeciej edycji Twórczej Strefy Miasta. Już 15 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00 uczestnicy stworzą „Świąteczny wieniec”. Zapisy na spotkanie ruszają 11 grudnia 2023 roku, zapisać można się w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem telefonu 34/351 06 87. Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapraszamy serdecznie! 

Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie AMICUS. Zadanie publiczne dofinansowane i zlecone przez Miasto Lubliniec w kwocie 9677,00 zł (82 % – udział dotacji w całkowitych kosztach zadania)

Galeria: Warsztaty „Twórcza Strefa Miasta” szopka bożonarodzeniowa

Rodzinny poranek pełen kreatywności, warsztaty „Twórcza Strefa Miasta” / fot. Paulina Wojtulek Rodzinny poranek pełen kreatywności, warsztaty „Twórcza Strefa Miasta” / fot. Paulina Wojtulek Rodzinny poranek pełen kreatywności, warsztaty „Twórcza Strefa Miasta” / fot. Paulina Wojtulek Rodzinny poranek pełen kreatywności, warsztaty „Twórcza Strefa Miasta” / fot. Paulina Wojtulek Rodzinny poranek pełen kreatywności, warsztaty „Twórcza Strefa Miasta” / fot. Paulina Wojtulek
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu