Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Poszukiwany sprawca kradzieży w Media Expert w Lublińcu

Poszukiwany sprawca kradzieży w Media Expert w Lublińcu

4 grudnia 2023, godz. 15:00
źródło: KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu, funkcjonariusze prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której doszło w sklepie Media Expert w Lublińcu. Szczegóły poniżej.

Wydział Kryminalny lublinieckiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lublińcu prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży zaistniałej w dniu 8 lipca 2023 roku o godz. 14:03 w sklepie Media Expert przy ul. Oleskiej w Lublińcu, gdzie nieznany sprawca dokonał kradzieży Smartwatcha marki Samsung GalaxyWatch 5 koloru czarnego o wartości 1349 zł, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Świadkowie lub osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia oraz sprawcy kradzieży proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu ul. Oświęcimska 6, lub tel.: 478582280, lub dyżurnym 478583255, lub 266.

Komentarze

H
H 5 grudnia 2023, godz. 18:52
Zgłoś
H

Wygląda jak ukrainiec xd

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu