Lubiteka zaprasza na najbliższe wydarzenia

Lubiteka zaprasza na najbliższe wydarzenia

8 grudnia 2023, godz. 8:45
nadesłane: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza na najbliższe wydarzenia. Poniżej zamieszczamy zapowiedzi.

Slajdowisko podróżnicze

Stowarzyszenie Ścieżka Marzeń oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu serdecznie zapraszają na „Slajdowisko podróżnicze” ze Sławomirem „Filipem” Filipowskim, które odbędzie się 8 grudnia o godz. 18:00. Temat spotkania: „Rosja póki jeszcze można było” i „Białoruś polskie kresy”. Wstęp wolny.

źródło: Lubiteka

Spotkanie klubu mangi i anime „IKIGAI”

Low lub high fantasy, urban czy heroic fantasy – który gatunek jest Twoim ulubionym? A może chcesz dowiedzieć się czegoś o Xiānxiá i wǔxiá – chińskiej fantastyce, pełnej bogów, demonów, duchów i nieśmiertelnych wojowników? Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Mangi i Anime „IKIGAI”, które odbędzie się 8 grudnia o godz. 15.30. Prowadzenie: Aleksandra Błaśkiewicz. Tym razem omówimy najbardziej popularne gatunki chińskiej fantastyki oraz najpopularniejsze dzieła, wraz z ich adaptacjami. Wstęp wolny.

źródło: Lubiteka

Warsztaty malowania na szkle

Miasto Lubliniec i Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu zapraszają na warsztaty malowania na szkle dla młodzieży i dorosłych pt. „Malujemy nasze wymarzone czyste niebo”. Odbędą się one 9 grudnia 2023 o godz. 11.00. Prowadzenie:

Mariusz Żymierski i ekodoradca Natalia Kuzior

Malowanie na szkle to zajęcie, które daje mnóstwo radości i satysfakcji. To także sposób na własnoręczne wykonanie unikatowej ozdoby do swojego domu czy prezentów dla najbliższych.
Podczas warsztatów będziecie tworzyć kolorowe kompozycje na szkle, do których będziecie używać konturówek i farb wyróżniających się swoją idealną przejrzystością oraz niezwykłymi barwami. Ta technika malowania jest niezwykle relaksująca, a prace są wyjątkowe i efektem przypominają witraż.

W trakcie warsztatów:
 - kreatywnie spędzicie czas;
 - stworzycie niepowtarzalną pamiątkę;
 - będziecie czerpać radość z nowej techniki malarskiej.

Przyjdź i wykonaj piękną pracę w kreatywnym otoczeniu z fajnymi ludźmi! Warsztaty bezpłatne! Liczba miejsc ograniczona do 25 osób. Decyduje kolejność przyjścia.

źródło: Lubiteka

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu