Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu ma nowe radiowozy

Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu ma nowe radiowozy

11 grudnia 2023, godz. 11:24
Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Nowe radiowozy zasiliły szeregi Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. To dwa samochody marki Suzuki S-Cross z napędem hybrydowym. Przekazanie pojazdów odbyło się w poniedziałkowe przedpołudnie. W galerii poniżej zamieszczamy kilka zdjęć.

Samochody będą działały w ramach ogniwa prewencyjno-interwencyjnego oraz w wydziale ruchu drogowego na terenie Lublińca i powiatu. Warto zaznaczyć, że pojazdy mają już nowe malowanie z dodatkowymi elementami odblaskowymi w postaci żółto-zielonych pasów.

"Policjanci dziękują przedstawicielom starostwa lublinieckiego oraz gmin powiatu lublinieckiego za wsparcie finansowe, dzięki któremu lubliniecka komenda zyskała nowe radiowozy. Mamy nadzieje, że dzięki nim nasza służba na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu będzie jeszcze lepsza." - informuje lubliniecka policja.

Finansowego wsparcia w realizacji tego przedsięwzięcia udzieliło Starostwo Powiatowe w Lublińcu (27 500 zł), Burmistrz Miasta Woźniki (15 000 zł), Wójt Gminy Herby (15 000 zł), Wójt Gminy Boronów (12 500 zł), Wójt Gminy Ciasna (10 000 zł), Wójt Gminy Koszęcin (10 000 zł) oraz Wójt Gminy Pawonków (10 000 zł).

Galeria: Przekazanie nowych radiowozów do KPP w Lublińcu

Przekazanie nowych radiowozów do KPP w Lublińcu Przekazanie nowych radiowozów do KPP w Lublińcu Przekazanie nowych radiowozów do KPP w Lublińcu Przekazanie nowych radiowozów do KPP w Lublińcu Przekazanie nowych radiowozów do KPP w Lublińcu
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu