Zespół Pieśni i Tańca „Halka” zaprasza do wspólnego kolędowania

Zespół Pieśni i Tańca „Halka” zaprasza do wspólnego kolędowania

22 grudnia 2023, godz. 8:06
nadesłane: Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec / zdj. D. Dmitriew
Udostępnij: Kopiuj link

Już 7 stycznia 2024 o godzinie 15.00 w Miejskim Domu Kultury odbędzie się Świąteczny Koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Halka” – Hej kolęda! Podczas koncertu zaprezentują się wszystkie grupy Zespołu. Przygotowane widowisko przeniesie nas do lublinieckiego domu, przytulnego, ciepłego, trochę głośnego za sprawą grającej muzyki, rozśpiewanych osób i roztańczonych gości. 

Grupa Reprezentacyjna porwie nas do tańca, a chór zaśpiewa najpiękniejsze kolędy. Grupy Dziecięce zarówno zaśpiewają i zatańczą. Zespół Pieśni i Tańca „Halka” czeka już na swoich gości, dołącz do nich i Ty! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Za przygotowanie taneczne, koncepcję i scenariusz odpowiedzialny jest instruktor Zespołu Pieśni i Tańca „Halka” Krystian Olszowski, akompaniament, przygotowanie wokalne i muzyczne Grup Dziecięcych i Grupy Reprezentacyjnej. Stefania Biela odpowiedzialna jest za opracowanie muzyczne kolęd. Chór wokalnie przygotował Piotr Mazur.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu