Zderzenie na obwodnicy Lublińca. Policja wyjaśnia okoliczności

Zderzenie na obwodnicy Lublińca. Policja wyjaśnia okoliczności

22 grudnia 2023, godz. 10:05
Lubliniec.info, źródło: KPP Lubliniec / zdj. KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartek 21 grudnia, po godzinie 10:00, na skrzyżowaniu DK 11 oraz DK 46 przy obwodnicy Lublińca doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z pojazdem ciągnącym lawetę. Sytuację opisuje Komenda Powiatowa Policji w Lublińcu.

Policjanci lublinieckiej drogówki po dojechaniu na miejsce ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowym marki MAN nie zachował należytej odległości za pojazdem, który ciągnął lawetę, i najechał na nią. W wyniku zderzenia został uszkodzony samochód przewożony na lawecie, jak również samochód ciężarowy. Obaj kierowcy byli trzeźwi, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń – podaje KPP w Lublińcu. 

Policja apeluje i przypomina o zachowaniu należytego odstępu względem poprzedzającego nas pojazdu. Przed wyruszeniem w podróż należy również sprawdzić stan techniczny samochodu, działanie świateł, uzupełnienie niezbędnych płynów eksploatacyjnych oraz stan ogumienia. Dodatkowo zachowanie szczególnej ostrożności jest potrzebne tym bardziej teraz, w okresie przedświątecznym, kiedy na drogach panuje wzmożony ruch.

Komentarze

G
google 26 grudnia 2023, godz. 10:19
Zgłoś
great

I really like your writing style, it's really good google

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu