Bieg WOŚP, Stadion Unii Lubliniec

Lubliniecki Bieg WOŚP 2024. Trwają zapisy

11 stycznia 2024, godz. 10:20
Lubliniec.info, źródło: WKB META / zdj. arch. Lubliniec.info (start Biegu WOŚP 2023)
Udostępnij: Kopiuj link

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 28 stycznia. Z tej okazji w Lublińcu przygotowano wiele atrakcji. Jedną z nich po raz kolejny będzie lubliniecki Bieg WOŚP na Stadionie Unii.

Bieg odbędzie się na dystansie 2 kilometrów. Jego trasa prowadzi m.in. przez ścieżki leśne. Aby wziąć udział w zawodach należy wesprzeć zbiórkę charytatywną na cel 32. Finału Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Opłatę startową w dowolnej wysokości należy uiścić do puszki wolontariusza WOŚP przy odbiorze pakietu, lub po rejestracji wpłacając na konto eskarbonki https://eskarbonka.wosp.org.pl/belupycomy. Po dokonaniu wpłaty zostanie przydzielony numer. Formularz rejestracyjny oraz regulamin ze szczegółowymi informacjami dostępny jest >tutaj< [zmierzymyczas.pl]. Zapisy trwają do 26 stycznia oraz będą dostępne w dniu biegu w biurze zawodów.

Organizatorem biegu jest WKB META Lubliniec. Start 28 stycznia o godz. 12:00 na Stadionie Unii w Lublińcu. W godzinach 11:00-12:00 wydawanie numerów (biuro zawodów). Uczestnicy biegu po dotarciu do mety będą mogli wybrać sobie medal z dowolnej imprezy, którą w przeszłości organizował WKB META. Najszybsi zawodnicy otrzymają upominki.

Wiele atrakcji związanych z 32. Finałem WOŚP przygotowano m.in. w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Szczegóły w artykule >tutaj<.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu