32. Finał WOŚP w Lublińcu [ZDJĘCIA]

32. Finał WOŚP w Lublińcu [ZDJĘCIA]

29 stycznia 2024, godz. 12:29
Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec / red. Lubliniec.info / zdj. Daniel Dmitriew
Udostępnij: Kopiuj link

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami! Sztab WOŚP Lubliniec znowu zagrał głośno i przyciągnął tłumy. Ta zimowa niedziela była gorąca i bardzo wesoła! Na ten moment wynik sztabu Lubliniec to 85 163,15 zł (kwota jeszcze wzrośnie). To wpłaty do puszek, terminali płatniczych oraz eSkarbonki.

Wydarzenie rozpoczęło się tradycyjnym Kiermaszem Ciast i Przetworów w Galerii pod Glinianym Aniołem. Zakupić można było także serduszka wykonane przez Szydełkomaniaków. Kto miał ochotę, mógł również samemu nauczyć się szydełkować i wydziergać serduszko.

Na skwerze MDK czekały nie lada atrakcje. Chętni mogli zajrzeć do w środka wojskowego wozu strażackiego. Zaraz obok kąpieli zażywały lublinieckie morsy. W holu natomiast, strażacy wykonywali pokazy pierwszej pomocy. 

Od godziny 15:00 na scenie Miejskiego Domu Kultury zaczęli pojawiać się młodzi artyści. Sekcje Formacje Taneczne, Taniec Towarzyski oraz Break i Street Dance zachwycili swoimi choreografiami. Brawa dla instruktorów Katarzyny Koszczyk i Damiana Knopa, którzy czuwali nad przygotowaniem uczestników. Na scenie zobaczyliśmy również podopiecznych instruktor Oliwii Bieleckiej.

W specjalnym, bajkowym programie w klimacie Disney'a, przygotowanym przez instruktor Katarzynę Sucharę i Katarzynę Koszczyk, wystąpiły sekcje wokalne oraz taneczne. Koncert przeplatany był licytacjami, które poprowadzili szefowa lublinieckiego sztabu Karolina Groblińska-Kandora oraz Krystian Olszowski.

Na scenie zaprezentował się również Zespół Pieśni i Tańca „Halka”. Nie zabrakło też Mażoretek pod kierownictwem Małgorzaty Prowdy. Na zakończenie usłyszeć można był Zespół „Za młodzi na sen”, który zachwycił publiczność swoją energią.

Galeria: 32. Finał WOŚP w Lublińcu

32. Finał WOŚP w Lublińcu / zdj. Daniel Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec 32. Finał WOŚP w Lublińcu / zdj. Daniel Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec 32. Finał WOŚP w Lublińcu / zdj. Daniel Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec 32. Finał WOŚP w Lublińcu / zdj. Daniel Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec 32. Finał WOŚP w Lublińcu / zdj. Daniel Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu