Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Konkurs „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”

Konkurs „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”

15 marca 2024, godz. 12:33
nadesłane: KRUS
Udostępnij: Kopiuj link

Biuro Prewencji KRUS informuje o uruchomieniu jubileuszowej XXX edycji Konkursu „W rolnictwie można pracować bezpieczniej” na publikacje poświęcone bezpieczeństwu pracy rolników. Celem Konkursu jest oddziaływanie na poprawę bezpieczeństwa pracy rolników i ich rodzin poprzez upowszechnianie w ustanowionych przez Prezesa Kasy zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym, wiedzy o zagrożeniach wypadkowych oraz wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.

Zadanie konkursowe polega na opracowaniu i opublikowaniu w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 r. i przesłanie na adres organizatora w terminie do dnia 15 stycznia 2025 r co najmniej jednego artykułu lub audycji, spełniających wymogi regulaminu. W zgłaszanych publikacjach powinny być popularyzowane sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym.

Szczegóły pod linkiem >tutaj< i w regulaminie konkursu dostępnym w załączniku artykułu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu