Koncert Gwiazd Telewizji TVS w Lublińcu. Do wygrania podwójne wejściówki!

Koncert Gwiazd Telewizji TVS w Lublińcu. Do wygrania podwójne wejściówki!

13 kwietnia 2024, godz. 8:00
Lubliniec.info / graf. TVS
Udostępnij: Kopiuj link

Już 18 kwietnia o godzinie 17:30 w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się Koncert Gwiazd Telewizji TVS. Dla mieszkańców Lublińca i okolic będzie to niepowtarzalna okazja do uczestnictwa w tej muzycznej uczcie.

Na scenie zagrają: Mirek Szoltysek, Tomasz Calicki, Pyjter i Werka, Zespół Bez Nazwy, Kasia Lorenc i Piotr Herdzina. Jak zapowiadają organizatorzy, każdy z artystów wniesie coś innego. Będzie można doświadczyć zarówno dźwięków rock’n’rollu, jak i energetycznych utworów biesiadnych. Koncert będzie zarejestrowany telewizyjnie. 

Konkurs! (zakończony)

Przy współpracy z Telewizją TVS przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs. Do rozdania mamy 3 podwójne wejściówki na koncert. 

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z podwójnych wejściówek, należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Co oznacza skrót TVS?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres e-mail: redakcja@lubliniec.info. W tytule maila prosimy wpisać „Konkurs TVS”. W treści maila, oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, prosimy również podać imię i nazwisko. Wygrywają trzy osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłową odpowiedź. Uwaga! Każdy może przesłać odpowiedź tylko jeden raz! Na odpowiedzi czekamy do 15 kwietnia 2024 do godz. 7:00.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową (wiadomość wyślemy na adres mailowy, z którego udzielono odpowiedzi na pytanie konkursowe). Następnie poprosimy o mailowe potwierdzenie przyjęcia i odbioru nagrody. Bilety będzie można odebrać osobiście w naszej redakcji:

Pl. K. Mańki 8/16-17, 42-700 Lubliniec, w godzinach 7:00-15:00 

Z racji tego, że koncert odbywa się 18 kwietnia o godzinie 17:30, nagrody będzie można odebrać do 18 kwietnia do godziny 15:00. W celu weryfikacji zwycięzcy, przy odbiorze nagrody poprosimy o podanie imienia i nazwiska podanego w mailu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu