Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki ostatnich spotkań (23-24 marca)

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki ostatnich spotkań (23-24 marca)

25 marca 2024, godz. 8:04
Lubliniec.info, źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej, Podokręg Lubliniec / zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Kolejne mecze w ramach rozgrywek B klasy, A klasy i Klasy okręgowej za nami. Zamieszczamy wyniki ostatnich spotkań wraz z aktualnymi tabelami.

B klasa, kolejka nr 12

Drużyna Wynik Drużyna
KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 4:3 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW
LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 1:2 LKS UNIA LUBECKO
LKS ŻWIREX HADRA 1:5 LKS WIERZBIE
LKS PROMIEŃ II GLINICA 2:4 KS UNIA II KALETY
LKS POKÓJ SADÓW 3:2 LKS BŁĘKITNI HERBY

A klasa, kolejka nr 15

Drużyna Wynik Drużyna
LKS HURAGAN JEZIORO 1:1 LKS SPARTA TWORÓG
LKS LISWARTA LISÓW 1:4 LKS ORZEŁ PAWONKÓW
LKS SPARTA LUBLINIEC 2:1 LKS PROMIEŃ GLINICA
LKS ROZWÓJ OLSZYNA 1:1 LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI
KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 9:1 KS UNIA LISOWICE
LKS RUCH KOCHANOWICE 2:4 LKS VICTORIA STRZEBIŃ
LKS RYBAK CIASNA 0:3 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA

Klasa okręgowa, kolejka nr 17

Drużyna Wynik Drużyna
LKS ZIELONI ŻARKI 3:1 LKS AMATOR GOLCE
LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 4:0 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY
KS UNIA KALETY 1:1 KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A.
KS ORZEŁ KIEDRZYN 0:4 KS PANKI
LKS MECHANIK KOCHCICE 1:3 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA
LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 5:1 LKS LISWARTA POPÓW

 


Tabele

B klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1 KS UNIA II KALETY 12 30 44:14
2 LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 12 25 41:12
3 KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 12 22 30:14
4 LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 11 22 29:14
5 LKS BŁĘKITNI HERBY 12 21 34:32
6 LKS DRAGON RUSINOWICE 11 18 24:25
7 LKS POKÓJ SADÓW 12 15 24:27
8 LKS PROMIEŃ II GLINICA 12 15 24:40
9 LKS UNIA LUBECKO 12 11 20:30
10 LKS WIERZBIE 12 11 21:38
11 LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 12 10 26:34
12 LKS ŻWIREX HADRA 12 3 11:48

A klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1 LKS SPARTA LUBLINIEC 15 39 72:11
2 KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 15 31 36:16
3 LKS PROMIEŃ GLINICA 15 31 53:28
4 LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 15 29 41:27
5 LKS VICTORIA STRZEBIŃ 15 24 36:38
6 LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 15 22 30:31
7 LKS ORZEŁ PAWONKÓW 15 22 46:53
8 LKS SPARTA TWORÓG 15 21 29:26
9 LKS LISWARTA LISÓW 15 18 29:31
10 LKS ROZWÓJ OLSZYNA 15 15 29:38
11 LKS HURAGAN JEZIORO 15 13 31:47
12 LKS RUCH KOCHANOWICE 15 12 23:52
13 LKS RYBAK CIASNA 15 11 17:37
14 KS UNIA LISOWICE 15 7 20:57

Klasa okręgowa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1 KS PANKI 16 36 40:13
2 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 16 32 38:22
3 LKS LOTNIK KOŚCIELEC 15 31 33:13
4 LKS ZIELONI ŻARKI 16 31 29:16
5 LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 16 28 38:22
6 KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. 15 27 28:17
7 MGLKS LISWARTA KRZEPICE 15 26 29:17
8 KS STRADOM CZĘSTOCHOWA 16 26 31:28
9 KS ORZEŁ KIEDRZYN 16 19 22:28
10 LKS AMATOR GOLCE 16 19 35:48
11 KS UNIA KALETY 16 16 18:25
12 GLKS LOT KONOPISKA 15 12 24:48
13 LKS LISWARTA POPÓW 16 12 25:41
14 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 16 10 27:40
15 LKS MECHANIK KOCHCICE 16 8 15:54

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu