Pogoda na święta dla Lublińca

Pogoda na święta dla Lublińca

28 marca 2024, godz. 10:12
Lubliniec.info, źródło: IMGW-PIB / zdj. ilustr.
Udostępnij: Kopiuj link

Wiele wskazuje na to, że w okresie Świąt Wielkanocnych pogoda dopisze. Według prognoz w Lublińcu można spodziewać się nawet temperatur powyżej 20oC.

Warto zaznaczyć, że przez cały okres Świąt Wielkanocnych może być wietrznie. W Wielki Czwartek (28.03) zachmurzenie umiarkowane lub przewaga chmur. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie około 15oC. Wieczorem i w nocy można spodziewać się opadów deszczu.

Wielki Piątek (29.03) powinien przynieść trochę więcej słońca, jednak zachmurzenie wciąż będzie występowało. Temperatura maksymalna około 16oC. Nie prognozuje się opadów deszczu.

Wielka Sobota (30.03) będzie prawdopodobnie najcieplejszym dniem. Przewiduje się dużo słońca oraz temperatury nawet do 24 oC. Brak opadów.

W Niedzielę Wielkanocną (31.03) może występować większe zachmurzenie niż w sobotę, jednak wciąż będzie ciepło. Temperatury w okolicach 20oC. Podobnie w Poniedziałek Wielkanocny (01.04) – tutaj wieczorem mogą jednak wystąpić opady deszczu.

Oczywiście jak zwykle zachęcamy do śledzenia progonz pogody na bieżąco.

Przygotowano na podstawie: IMGW-PIB

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu