Podpisano umowę na dokumentację tunelu na ul. Częstochowskiej

Podpisano umowę na dokumentację tunelu na ul. Częstochowskiej

27 marca 2024, godz. 13:48
Lubliniec.info, źródło: UM Lubliniec / zdj. arch. Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

Urząd Miejski w Lublińcu informuje, że w środę 27 marca podpisano umowę na wykonanie projektu budowlanego oraz programu funkcjonalno-użytkowego budowy dwupoziomowego skrzyżowania kolejowo-drogowego w ulicy Częstochowskiej w Lublińcu wraz z budową przejścia podziemnego.

W dniu 4 marca nastąpiło otwarcie ofert ostatecznych na wykonanie tego zadania. Następnie 14 marca ogłoszono, że została wybrana oferta firmy DMK Inżynieria Sp. z o.o. z Rybnika. Wartość umowy to 2.638.350,00 zł. W cenie uwzględnione są koszty pełnienia nadzoru autorskiego oraz wykonania dodatkowego projektu w przypadku braku zgody na odstępstwo. 

Jak podaje UM Lubliniec, ze strony wykonawcy umowę podpisał Sebastian Adamski - prezes zarządu DMK Inżynieria Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku. W spotkaniu uczestniczył również Helmut Klabis – dyrektor Zakładu Linii Kolejowych PKP PLK w Częstochowie.

źródło: UM Lubliniec

Dokumentacja przetargowa dostępna jest >tutaj< [BIP UM Lubliniec].

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu