Kto zostanie burmistrzem Lublińca? Zapraszamy do udziału w ankiecie

Kto zostanie burmistrzem Lublińca? Zapraszamy do udziału w ankiecie

2 kwietnia 2024, godz. 11:30
Lubliniec.info / zdj. materiały komitetów wyborczych, od lewej: Edward Maniura, Ewelina Mikulska, Agata Woźniak-Rybka
Udostępnij: Kopiuj link

Wybory samorządowe coraz bliżej, a kampanie wyborcze poszczególnych komitetów wchodzą w finalną fazę. Już 7 kwietnia mieszkańcy Lublińca udadzą się do urn wyborczych, gdzie oddadzą głosy na kandydatów do Rady Miejskiej, Rady Powiatu, Sejmiku Województwa oraz na kandydatów na stanowisko burmistrza Miasta. 

Trzech kandydatów na burmistrza

Duże zainteresowanie wśród mieszkańców Lublińca, jak można było przewidzieć, budzą wybory na burmistrza. W tym roku o to stanowisko stara się trzech kandydatów, są nimi: Edward Maniura, Ewelina Mikulska oraz Agata Woźniak-Rybka. 

W celu zapoznania się z programami wyborczymi oraz sylwetkami kandydatów, odsyłamy do stron komitetów wyborczych. Linki poniżej.

KWW Burmistrza Edwarda Maniury (Edward Maniura)
KWW Bezpartyjnych Lubliniec Zasługuje Na Więcej (Ewelina Mikulska)
KWW Nowoczesny Lubliniec (Agata Woźniak-Rybka)

Ankieta

Jest to dobry moment, aby spytać naszych Czytelników: kto Waszym zdaniem powinien zostać burmistrzem Miasta Lublińca? Zapraszamy do udziału w ankiecie dostępnej w górnej części naszego serwisu. 

ANKIETA ZAKOŃCZONA. WYNIKI >TUTAJ<.

Kandydaci do Rady Miejskiej, Rady Powiatu, Sejmiku Województwa

Nazwiska wszystkich kandydatów startujących w tegorocznych wyborach samorządowych są dostępne na stronie PKW. O tym jak ich wyszukać informowaliśmy we wcześniejszym artykule >tutaj<.

Kolejność kandydatów w ankiecie, w artykule oraz na zdjęciu zgodna z kolejnością na stronie PKW (alfabetycznie według nazwisk). Ankieta trwa do piątku (05.04) do godziny 14:00.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu