Bądź „Piękna na wiosnę” – wyjątkowe wydarzenie dedykowane kobietom

Bądź „Piękna na wiosnę” – wyjątkowe wydarzenie dedykowane kobietom

10 kwietnia 2024, godz. 8:08
inf. pras. Paulina Wojtulek, MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na wyjątkowe wydarzenie „Piękna na wiosnę” dedykowane kobietom, które odbędzie się już 19 kwietnia. W Galerii pod Glinianym Aniołem  będzie można wziąć udział w spotkaniu z fizjoterapeutką, warsztatach makijażowych, a także wieczorze aromaterapii. Jeśli w waszych szafach zalegają zbędne ubrania, koniecznie odwiedźcie w ten dzień hol MDK, gdzie odbędą się „Wymianki ubraniowe”. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny! 

O godzinie 16:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem odbędą się warsztaty „Wiosenne trendy w makijażu”. Poprowadzi je kobieta z pasją i doświadczeniem w swoim fachu – Barbara Skoczeń-Maniurka – absolwentka Turystyki i Rekreacji na Akademii Górnośląskiej w Katowicach oraz Kosmetologii na Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Swoje umiejętności szkoli poprzez uczestnictwo w kursach i targach branży beauty. Wiosenny look warto podkreślić odpowiednim makijażem,a jak to zrobić dowiemy się już niebawem. 

O godzinie 18:00 w Galerii pod Glinianym Aniołem o dobrych nawykach w codziennych czynnościach, które poprawią komfort życia kobiet, opowie pani Karolina Skubała – absolwentka Fizjoterapii na Uniwersytecie Opolskim oraz specjalistka z dziedziny fizjoterapii uroginekologicznej. Podczas spotkania pokazane zostaną także ćwiczenia, które każda z nas będzie mogła wykonywać sama w domu, a które korzystnie wpłyną na nasze sampoczucie. 

O godzinie 19:00 do „Świata zapachów” zaprosi pani Iwona Janic. Choć z wykształcenia jest ekonomistką, to z zamiłowania do natury stała się aromaterapuetką. Olejki mają szerokie zastosowanie na wiele dolegliwości zdrowotnych, ale także korzystnie wpływają na nasz nastrój i emocje.  

W godzinach od 16:00 do 19:00 w holu MDK zapraszamy na „Wymianki ubraniowe”. Warto pomyśleć nad tym co w naszej garderobie jest nam już niepotrzebne, co nie pasuje lub już się nie podoba. Odświeżcie swoją szafę w duchu zero waste i znajdźcie niepowtarzalne „perełki”. Na wydarzenie obowiązują zapisy w Galerii pod Glinianym Aniołem lub pod numerem 34/351 06 88 w godzinach od 15:00 do 21:00. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu