Dzień otwarty w ZSOT w Lublińcu 2024 [ZDJĘCIA]

Dzień otwarty w ZSOT w Lublińcu 2024 [ZDJĘCIA]

18 kwietnia 2024, godz. 13:59
Lubliniec.info
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartek 18 kwietnia w Zespole Szkół Ogólnokształcąco-Technicznych w Lublińcu odbył się Dzień Otwarty. Dla ósmoklasistów była to dobra okazja do zwiedzenia szkoły, w której być może będą kontynuowali naukę.

W trakcie Dnia Otwartego zwiedzający mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum nr 2 w Lublińcu. W salach lekcyjnych przygotowano specjalne stanowiska. Tym sposobem ósmoklasiści i pozostali zwiedzający mogli zobaczyć makiety budowlane, złożyć komputer, zobaczyć eksperymenty chemiczne czy dowiedzieć się jak prawidłowo obsługiwać klienta. Doradztwa w zakresie wybieranego kierunku nauczania udzielali również m.in. obecni na wydarzeniu przedstawiciele OHP MCK Lubliniec. Na korytarzach nie zabrakło także gier i zabaw.

W tym roku ZSOT oferuje nowym uczniom cztery kierunki nauczania: Liceum Ogólnokształcące, Technik Budownictwa, Technik Hotelarstwa i Technik Informatyk. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się na stronie szkoły >tutaj<. 

Galeria: Dzień otwarty w ZSOT w Lublińcu 2024

Dzień otwarty w ZSOT w Lublińcu 2024 Dzień otwarty w ZSOT w Lublińcu 2024 Dzień otwarty w ZSOT w Lublińcu 2024 Dzień otwarty w ZSOT w Lublińcu 2024 Dzień otwarty w ZSOT w Lublińcu 2024
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu