Zamieszczamy wyniki ostatnich spotkań w ramach rozgrywek B klasy, A klasy i Klasy okręgowej. Szczegóły poniżej.
B klasa, kolejka nr 15
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN |
3:0 |
LKS PROMIEŃ II GLINICA |
LKS BŁĘKITNI HERBY |
3:2 |
KS TAJFUN HARBUŁTOWICE |
LKS DRAGON RUSINOWICE |
2:3 |
LKS ŻWIREX HADRA |
LKS POKÓJ SADÓW |
3:4 |
LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE |
KS UNIA II KALETY |
2:0 |
LKS UNIA LUBECKO |
A klasa, kolejka nr 18
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ |
6:0 |
LKS ROZWÓJ OLSZYNA |
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
0:5 |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI |
1:4 |
LKS LISWARTA LISÓW |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
9:1 |
LKS HURAGAN JEZIORO |
LKS RYBAK CIASNA |
1:2 |
LKS RUCH KOCHANOWICE |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
4:8 |
LKS SPARTA TWORÓG |
Klasa okręgowa, kolejka nr 21
Drużyna |
Wynik |
Drużyna |
KS UNIA KALETY |
3:0 |
LKS LISWARTA POPÓW |
KS ORZEŁ KIEDRZYN |
1:1 |
LKS MECHANIK KOCHCICE |
LKS ZIELONI ŻARKI |
2:1 |
KS PANKI |
LKS AMATOR GOLCE |
0:2 |
KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. |
MLKS SPARTA SZCZEKOCINY |
1:3 |
MGLKS LISWARTA KRZEPICE |
GLKS LOT KONOPISKA |
3:3 |
LKS LOTNIK KOŚCIELEC |
LKS JEDNOŚĆ BORONÓW |
0:1 |
KS STRADOM CZĘSTOCHOWA |
Tabele
B klasa
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
+/- |
1. |
KS UNIA II KALETY |
15 |
39 |
49:15 |
2. |
LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN |
14 |
39 |
41:14 |
3. |
LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE |
15 |
28 |
45:23 |
4. |
LKS BŁĘKITNI HERBY |
15 |
28 |
43:36 |
5. |
LKS DRAGON RUSINOWICE |
14 |
24 |
30:28 |
6. |
KS TAJFUN HARBUŁTOWICE |
15 |
23 |
36:22 |
7. |
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW |
14 |
16 |
33:35 |
8. |
LKS POKÓJ SADÓW |
15 |
15 |
27:38 |
9. |
LKS PROMIEŃ II GLINICA |
15 |
15 |
24:48 |
10. |
LKS WIERZBIE |
14 |
13 |
27:44 |
11. |
LKS UNIA LUBECKO |
15 |
12 |
24:39 |
12. |
LKS ŻWIREX HADRA |
15 |
7 |
16:53 |
A klasa
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
+/- |
1. |
LKS SPARTA LUBLINIEC |
18 |
45 |
82:14 |
2. |
LKS PROMIEŃ GLINICA |
18 |
40 |
70:30 |
3. |
KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ |
18 |
37 |
43:18 |
4. |
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA |
18 |
35 |
49:35 |
5. |
LKS SPARTA TWORÓG |
18 |
30 |
43:30 |
6. |
LKS VICTORIA STRZEBIŃ |
18 |
30 |
49:44 |
7. |
LKS LISWARTA LISÓW |
18 |
24 |
38:41 |
8. |
LKS ORZEŁ PAWONKÓW |
18 |
23 |
52:67 |
9. |
LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI |
18 |
22 |
31:41 |
10. |
LKS RUCH KOCHANOWICE |
18 |
18 |
29:57 |
11. |
LKS ROZWÓJ OLSZYNA |
18 |
16 |
30:49 |
12. |
LKS HURAGAN JEZIORO |
18 |
16 |
37:59 |
13. |
LKS RYBAK CIASNA |
18 |
12 |
19:41 |
14. |
KS UNIA LISOWICE |
18 |
8 |
23:69 |
Klasa okręgowa
Lp. |
Drużyna |
M |
Pkt |
+/- |
1. |
KS PANKI |
19 |
40 |
44:17 |
2. |
LKS ZIELONI ŻARKI |
20 |
39 |
38:19 |
3. |
MGLKS LISWARTA KRZEPICE |
20 |
38 |
42:21 |
4. |
LKS LOTNIK KOŚCIELEC |
19 |
37 |
39:18 |
5. |
KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. |
19 |
37 |
40:19 |
6. |
LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY |
19 |
34 |
50:25 |
7. |
LKS JEDNOŚĆ BORONÓW |
20 |
33 |
40:27 |
8. |
KS STRADOM CZĘSTOCHOWA |
19 |
32 |
35:31 |
9. |
LKS AMATOR GOLCE |
20 |
25 |
38:54 |
10. |
KS UNIA KALETY |
20 |
23 |
25:29 |
11. |
KS ORZEŁ KIEDRZYN |
20 |
23 |
26:33 |
12. |
GLKS LOT KONOPISKA |
20 |
16 |
35:67 |
13. |
LKS LISWARTA POPÓW |
19 |
15 |
29:46 |
14. |
MLKS SPARTA SZCZEKOCINY |
20 |
13 |
32:52 |
15. |
LKS MECHANIK KOCHCICE |
20 |
9 |
16:71 |
Komentarze
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!