Literacki czwartek online

W czwartkowe popołudnie 17 grudnia  o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie ze świąteczną książką. Podczas audycji przyjrzymy się nowościom wydawniczym, pod lupę weźmiemy również przykłady klasyki literatury światowej. Różne gatunki i rodzaje prozy – dla każdego coś miłego. Wszystkie łączy jedno – przypominają, dlaczego kochamy Święta! Bo nawet w kryminałach, thrillerach i horrorach można odnaleźć ducha świąt.

Arletta Szymanek-Kopiec zabierze was w nastrojową podróż nie tylko po sielankowych opowieściach pachnących piernikami, ale i w labirynt świątecznych tajemnic pełnych grozy. Nie zapomni również o najmłodszych książkomaniakach.

Dla naszych Czytelników prowadząca przygotowała specjalną niespodziankę. Nasze propozycje na pewno nie pozwolą się nudzić w zimowe wieczory!

Lektury związane ze świętami Bożego Narodzenia skutecznie wprowadzają w świąteczny nastrój i przywołują radość z oczekiwania na Pierwszą Gwiazdkę.

Komentarze

DOŁĄCZ DO DYSKUSJI, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz
test 2020-12-18, 10:38:01

test
test

  Zgłoś komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x