Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

21 stycznia 2021, godz. 11:59
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W lublinieckiej komendzie odbyła się uroczystość ślubowania policjantów przyjętych w ostatnim czasie do służby. Akty ślubowania wręczył Komendant Powiatowy Policji w Lublińcu mł. insp. Dariusz Kiedrzyn. Z uwagi na panującą pandemię, tegoroczne uroczystości mają skromniejszy charakter i odbywają się w jednostkach, do których zostali przydzieleni policjanci.

W środę 20 stycznia br. w budynku Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu odbyło się ślubowanie trzech nowo przyjętych do służby policjantów. Z uwagi na aktualnie obowiązujące obostrzenia związane z pandemią uroczystość ślubowania miała skromny przebieg i odbywała się bez zaproszonych gości. Oprócz kierownictwa KPP Lubliniec i policjantów składających ślubowanie udział w uroczystości wzięli przyszli przełożeni nowo przyjętych do służby funkcjonariuszy. Komendant Powiatowy Policji w Lublińcu mł. insp. Dariusz Kiedrzyn przyjął ślubowanie od nowych policjantów i wręczył im akty ślubowania. Złożył im gratulacje i życzył wielu sukcesów w przyszłej służbie. Podkreślił, że policjantem jest się całą dobę, a służba, której podjęli się nowo przyjęci funkcjonariusze jest trudna i pełna poświęceń.

Po odbyciu przeszkolenia podstawowego, nowi policjanci zasilą szeregi lublinieckiej Policji.

Galeria: Ślubowanie nowo przyjętych policjantów

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu