Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Wirtualny luty w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej im. J. Lompy w Lublińcu

Wirtualny luty w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej im. J. Lompy w Lublińcu

2 lutego 2021, godz. 12:20
K.L.
Udostępnij: Kopiuj link

 6 i 20 lutego o godzinie 11.00 zabieramy dzieci i nie tylko do świata bajek na zajęcia edukacyjno-czytelnicze z języka angielskiego JĘZYK, KSIĄŻKA , ZABAWA: Tell The Tale (Opowiedz Historyjki).  Zajęcia uczące języka w naturalny sposób, czyli w formie zabawy poprowadzą Aleksandra Błaśkiewicz i Mariola Widera.

Z okazji walentynek 9 lutego o godzinie 17.00 – warsztaty rękodzielnicze Bez Was nie ma Nas: Walentynkowe Puzzle, które stworzycie z Eweliną Wajdą.

Spotkanie z książką dla dzieci z cyklu Lubi mi się czytać 16 lutego o godz. 17.00, na którym poznacie opowiadanie napisane w wieku 10 lat przez Justynę Kierat pt. Trzy myszki, a w role lektorów wcielą się Barbara Kierat i Katarzyna Lubosz;

W niezapomnianą podróż w Krainę Królowej Śniegu z teatrzykiem kukiełkowym  przygotowanym przez pracowników biblioteki zabierzemy dzieci w sobotę 13 lutego o godzinie 11.00. Ze wzruszeniem będziecie śledzić losy Gerdy i Kaja oraz ich przygody, które jak to zwykle w bajkach bywa zakończą się szczęśliwie. Miłość zwycięży zło i to przesłanie zapadnie nam w pamięci na długo po zobaczeniu teatrzyku. 

Zima to czas długich wieczorów pod ciepłym, puchowym kocem, to również czas wyciszenia, nadrabiania książkowych zaległości, a dłuższe wieczory oznaczają także więcej czasu na rozwój swoich pasji i umiejętności. Miłośników sznurków, plecionek, ozdób ręcznie robionych zapraszamy we wtorek 23 lutego o godz. 18.00 na czwarte warsztaty makramy Bez Was nie ma Nas, na których z Magdaleną Oberską wykonacie Wiszący kwietnik.   

Polecamy trzeci odcinek z serii bibliotecznych podcastów literackich w cyklu Literackie Czwartki w Lubitece autorstwa Arletty Szymanek-Kopiec, których  wspólnym mianownikiem jest literatura. Do słuchania o Literaturze  w obrazkach  zapraszamy 25 lutego o godzinie 18.00. Podcasty cieszą się coraz większą popularnością. Są idealnym medium towarzyszącym – można je odtwarzać np. w czasie jazdy samochodem czy przy wykonywaniu domowych obowiązków. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu