Walentynkowa randka z książką i wypożycz kota w worku

Walentynkowa randka z książką i wypożycz kota w worku

2 lutego 2021, godz. 12:30
Udostępnij: Kopiuj link

Wszystkich Czytelników dużych i małych zapraszamy do LUBITEKI Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej im. J. Lompy w Lublińcu i włączenia się do akcji czytelniczych.

W okolicach dnia św. Walentego 12 i 13 lutego zachęcamy do niecodziennej zabawy z cyklu Walentynkowa randka z książką: niespodzianka zachęcająca do zakochania się w czytaniu. Będzie to  spotkanie w ciemno, a  wypożyczający nie będą wiedzieli, jaką książkę wybierają. Ukryty wolumin nie posiada żadnej wskazówki, opisu czy sugestii dotyczącej zawartości paczuszki, charakteryzuje go jedynie piękne opakowanie i krótka sentencja o miłości, jaką do niej dołączono.

17 i 18 lutego z okazji  Światowego Dnia Kota zapraszamy do kolejnej akcji Wypożycz kota w worku, która będzie polegać na wypożyczeniu książki w ciemno, spośród znajdujących się w worku. Znajdą się tam publikacje specjalnie wybrane przez naszych bibliotekarzy. 

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu