Walentynkowa randka z książką i wypożycz kota w worku

Walentynkowa randka z książką i wypożycz kota w worku

2 lutego 2021, godz. 12:30
Udostępnij: Kopiuj link

Wszystkich Czytelników dużych i małych zapraszamy do LUBITEKI Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej im. J. Lompy w Lublińcu i włączenia się do akcji czytelniczych.

W okolicach dnia św. Walentego 12 i 13 lutego zachęcamy do niecodziennej zabawy z cyklu Walentynkowa randka z książką: niespodzianka zachęcająca do zakochania się w czytaniu. Będzie to  spotkanie w ciemno, a  wypożyczający nie będą wiedzieli, jaką książkę wybierają. Ukryty wolumin nie posiada żadnej wskazówki, opisu czy sugestii dotyczącej zawartości paczuszki, charakteryzuje go jedynie piękne opakowanie i krótka sentencja o miłości, jaką do niej dołączono.

17 i 18 lutego z okazji  Światowego Dnia Kota zapraszamy do kolejnej akcji Wypożycz kota w worku, która będzie polegać na wypożyczeniu książki w ciemno, spośród znajdujących się w worku. Znajdą się tam publikacje specjalnie wybrane przez naszych bibliotekarzy. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu