Wspieram lokalnie: 1% na cele charytatywne - zgłoszenia

Wspieram lokalnie: 1% na cele charytatywne - zgłoszenia

03.02.2021 8:50
Czytanie treści strony dostępne

Początek roku to okres rozliczania sprawozdań podatkowych. Podczas wypełniania formularza PIT podatnicy mogą przekazać 1% swojego podatku na organizacje pożytku publicznego. Najwięcej uprawnionych organizacji zajmuje się zbiórkami na cele charytatywne. Wychodzimy z inicjatywą "Wspieram lokalnie 1% na cele charytatywne w powiecie lublinieckim".

Wielu podatników chciałoby wesprzeć osoby, które mieszkają w Lublińcu lub w powiecie lublinieckim, ale niestety nie wiedzą o ich istnieniu. Rodziny starają się inwestując np. w ulotki i wrzucają je do skrzynek pocztowych czy zostawiają za wycieraczkami zaparkowanych samochodów, aby dotrzeć z informacją do jak najszerszej grupy odbiorców. Nie zawsze jednak to się udaje.

Wychodzimy z inicjatywą "Wspieram lokalnie 1% na cele charytatywne w powiecie lublinieckim" podobnie jak w przypadku innej naszej akcji "Wspieram lokalną gastronomię" opublikujemy listę z danymi osób z powiatu lublinieckiego, na które będzie można przekazywać swój 1%.

Czekamy na zgłoszenia, które można przesyłać na adres redakcja@lubliniec.info

W wiadomości prosimy o zawarcie następujących informacji:

- imię, nazwisko i miejscowość zamieszkania osoby, dla której przeznaczony jest 1%
- krótki opis
- numer KRS i cel szczegółowy

Do zgłoszenia można dołączyć pliki .pdf zawierające więcej informacji np. projekty z ulotek, plakatów etc. W przypadku przesłania pliku .jpg zostanie on przekonwertowany przez nas do .pdf 

Uwaga! Udział w naszym projekcie jest bezpłatny i skierowany dla Mieszkańców z powiatu lublinieckiego!

Komentarze

DR 2021-02-04, 11:53:23
Zgłoś
JA
1% przekaże na S.M. Strzecha.

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu