DLA KOBIET O KOBIETACH - BIBLIOTEKA PEŁNA MODY

Biblioteka pełna mody – książki o modzie dla czytelniczek od lat 5 do 105. „Moda to deklaracja Twojej własnej wolności” (Anna Dello Russo).

Moda jest dla wszystkich i może być międzypokoleniową pasją, która połączy kobiety w różnym wieku. A co warto o modzie przeczytać? Podczas spotkania przyjrzymy się książkom o modzie, które są dostępne w księgozbiorze Lubiteki. Ich czytanie (i oglądanie!) sprawi wiele przyjemności tak samo mamie i córce, jak i babci oraz wnuczce.
Prowadząca Arletta Szymanek-Kopiec pokaże nowości z zakresu literatury popularnonaukowej, ale nie zabraknie również propozycji biograficznych i beletrystycznych. Wszystkie pozycje znajdziecie w Wypożyczalni dla Dorosłych i Oddziale Dziecięcym MPBP w Lublińcu.
 
ZAPRASZAMY
8 MARCA (poniedziałek), GODZ. 18.00
 
Szukajcie nas na profilu FACEBOOKA: https://www.facebook.com/bibliotekalubliniec oraz na kanale YouTube Biblioteka Lubliniec: https://www.youtube.com/channel/UCDY55tE0eHLc5Ltbym9OPig

tagi: biblioteka, lubiteka, kultura, książki, miejsko powiatowa biblioteka
2021-03-05 12:06:13 K. Lubosz

Komentarze

TEN ARTYKUŁ JESZCZE NIE MA KOMENTARZY. BĄDŹ PIERWSZY, WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ!

Dodaj komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

x