Specjalny wieczór dla pań w Kinie Karolinka

Specjalny wieczór dla pań w Kinie Karolinka

11 marca 2021, godz. 11:26
Udostępnij: Kopiuj link

8 marca można świętować na różne sposoby. Jednym z nich była wizyta w lublinieckim Kinie „Karolinka”  na specjalnym seansie. Panie chętnie skorzystały z tego zaproszenia.

To nie był zwykły seans filmowy! Już przy wejściu na salę kinową każda pani została obdarowana ręcznie wykonaną broszką. Drobne upominki, którym przyświecała idea „panie dla pań”, przygotowały Ola i Dorota – pracowniczki Galerii pod Glinianym Aniołem. 

Kiedy już wszystkie panie zajęły swoje miejsca na scenie pojawił się Marian Chrobok – instruktor śpiewu w MDK, były solista Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” – by złożyć życzenia, ale również zadedykować utwór z operetki „Księżniczka Czardasza”. Chwilę później głos zabrał przedstawiciel młodego pokolenia – Radek Gembała. Paniom dedykował utwór „Zabiorę cię dziś na bal”. 

Te rękodzielnicze i muzyczne upominki uświetniły wieczorny seans w Kinie „Karolinka”. Na ekranie pojawił się film „Palm Springs”. Komedia romantyczna zdecydowanie przypadła paniom do gustu.  
Dziękujemy za wspólne spędzenie Dnia Kobiet! 

Galeria: Dzień Kobiet w MDK 2020

Zobacz całą galerię

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu