Wypadek na obwodnicy Lublińca

Wypadek na obwodnicy Lublińca

27 kwietnia 2021, godz. 12:50
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W poniedziałek na drodze krajowej numer 11 policjanci prowadzili czynności w miejscu wypadku drogowego, gdzie doszło do zderzenia samochodu dostawczego i osobówki. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiły cztery osoby. Policjanci apelują o ostrożność i bezwzględne przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W poniedziałek 26 kwietnia, krótko przed godziną 7 rano, na krajowej "jedenastce" miał miejsce poważny wypadek drogowy. Na obwodnicy Lublińca, w okolicy Lubecka doszło do zderzenia dostawczego fiata z samochodem osobowym marki Renault. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego, którzy prowadzili czynności na miejscu wynika, że kierujący fiatem 61-letni mieszkaniec powiatu oleskiego, w miejscu zabronionym próbował wykonać manewr zawracania i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku samochodem osobowym, którym podróżowały dwie mieszkanki powiatu lublinieckiego. Na miejscu interweniowały służby ratownicze udzielając pomocy poszkodowanym. Droga krajowa była zamknięta, a ruch odbywał się wyznaczonymi objazdami. W poważnie wyglądającym wypadku łącznie ucierpiały cztery osoby, które zostały przewiezione do szpitala w Częstochowie. Stróże prawa ustalili, że oboje kierujący byli trzeźwi. 

Policjanci apelują o rozwagę za kierownicą i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Zawsze stosujmy się do pionowych i poziomych znaków drogowych. Pamiętajmy, żeby zawsze przed wykonaniem manewru na drodze upewnić się, że nie spowoduje to zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego.

Komentarze

M
MOnika 27 kwietnia 2021, godz. 13:17
Zgłoś
kontakt

Proszę o kontakt Panie z osobówki lub kogoś z ich rodzin proszę o wiadomość na maila minianomalia@interia.pl

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu