Kolejna osoba zatrzymana z narkotykami

Kolejna osoba zatrzymana z narkotykami

21 czerwca 2021, godz. 8:15
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Lublinieccy kryminalni zatrzymali 25-latka pod zarzutem posiadania zabronionych substancji odurzających. W momencie zatrzymania, przy mężczyźnie oraz w jego miejscu zamieszkania śledczy ujawnili znaczne ilości amfetaminy. Mieszkaniec Lublińca usłyszał już zarzut. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

10 czerwca br. na jednej z ulic Lublińca policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy na co dzień zwalczają przestępczość narkotykową zatrzymali 25-letniego mężczyznę. W trakcie policyjnych czynności okazało się, że mieszkaniec Lublińca w momencie zatrzymania posiadał przy sobie woreczek z białym proszkiem. Tester narkotykowy wskazał, że biały proszek to amfetamina. Dodatkowo w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego mężczyzny realizowanego z udziałem specjalnie wyszkolonego psa tropiącego z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie śledczy zabezpieczyli kolejne 80 gramów narkotyków. Zatrzymany mieszkaniec Lublińca już usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, za który grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu