Policjanci z Lublińca poszukują właściciela roweru

Policjanci z Lublińca poszukują właściciela roweru

5 lipca 2021, godz. 12:16
Udostępnij: Kopiuj link

Policjanci z Lublińca poszukują właściciela roweru, który został odnaleziony w dniu 1 lipca 2021r. w rejonie Bulwaru im. Grotowskiego w Lublińcu. O kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod nr tel. 47 85 832 55 proszone są również osoby, które rozpoznają przedstawiony na zdjęciu rower lub posiadają informacje na temat jego właściciela.

1 lipca br. w rejonie Bulwaru im. Grotowskiego w Lublińcu odnaleziono przedstawiony na zdjęciu poniżej rower górski, w kolorze czarnym. Właściciela prosimy o kontakt w celu odebrania swojej własności oraz ustalenia okoliczności jego utracenia. Osoba, która zgłosi się po odbiór powinna posiadać dokumenty potwierdzające fakt nabycia roweru lub podać cechy szczególne należącego do niej przedmiotu. Wszystkie osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu właściciela odnalezionego roweru proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod numerem telefonu 47 85 832 55.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu