Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Monety jubileuszowe - cenna pamiątka z okazji ważnych wydarzeń.

Monety jubileuszowe - cenna pamiątka z okazji ważnych wydarzeń.

12 lipca 2021, godz. 14:29
Udostępnij: Kopiuj link

Szukając niecodziennej pamiątki, która uczci ważne wydarzenie, warto zwrócić uwagę na ofertę wykonania unikalnych monet robionych na zamówienie. Elegancka, zapakowana w estetyczne etui moneta jubileuszowa to świetny pomysł na nadanie Twojemu wydarzeniu dodatkowej rangi, a także uhonorowanie zebranych na jubileuszu gości.

Na jakie okazje warto zamówić monety jubileuszowe?

 

Choć unikalna moneta bardziej kojarzy się z formalnymi wydarzeniami takimi jak rocznica powstania miasta, otwarcia szkoły czy firmy, warto zamówić ją z myślą o bardziej prywatnych uroczystościach. Chcąc podarować gościom weselnym coś, co sprawi, że będą pamiętali o najważniejszym dniu w naszym życiu, warto zaprojektować specjalną monetę z naszymi inicjałami i datą ślubu. Moneta jubileuszowa świetnie sprawdzi się, także, aby uczcić rocznicę powstania firmy, założenia filii czy podpisania ważnej umowy handlowej. Pracownicy oraz kontrahenci obdarowani monetą, docenią ją dużo bardziej niż statuetkę, która zazwyczaj zajmuje dużo miejsca i jest trudna do przechowywania.

 

Jak wyglądają monety jubileuszowe?

 

Producenci monet jubileuszowych dają wiele możliwości personifikacji wzoru, dopasowując go do danej uroczystości. Na stronie internetowej - https://www.producentmonet.pl/ istnieje nawet możliwość samodzielnego zaprojektowania wzoru lub zleceniu go grafikowi. Innowacyjny kreator monet pozwala w prosty i przejrzysty sposób zaprojektować wzór wedle własnych preferencji. Producent daje także możliwość wyboru rozmiaru, a także powłok galwanicznych, które zostaną na nich użyte.

 

Klient może skorzystać z:

  • monet mosiężnych polerowanych (bez powłoki galwanicznej),
  • niklowanych,
  • miedziowanych,
  • posrebrzanych,
  • pozłacanych.

 

Do wyboru Klient ma także rozmiar monet - najpopularniejszym wymiarem w przypadku zamówień indywidualnych jest średnica jednej polskiej złotówki, czyli 23 mm, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać monety o innych wymiarach, np. 30 mm. Producenci monet, którzy posiadają nowoczesny park maszynowy, dają wiele możliwości wykonania pamiątki, która na długo pozostanie w pamięci osób obdarowanych.

 

Ile kosztują monety jubileuszowe?

 

Warto przed złożeniem zamówienia upewnić się ile kosztują monety jubileuszowe i od jakich czynników zależy ostateczny koszt zamówienia. Dużą rolę przy wycenie odgrywa ilość zamawianych monet, ich wielkość oraz powłoka, z której będą wykonane. Najdroższe monety to oczywiście te pozłacane (ich cena zależy od aktualnego kursu złota), najtańsze zaś monety mosiężne. Aby poznać dokładną cenę za 1 sztukę monet, warto skontaktować się z producentem i poznać szczegóły zamawiania spersonifikowanych monet. Co ważne, zazwyczaj firmy zastrzegają sobie ilości minimalne zamówienia, co związane jest ze skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem wybijania monet.

 

Chcąc poznać szczegóły dotyczące ich powstawania, zajrzyj na stronę producenta monet jubileuszowych - https://www.producentmonet.pl/.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu