Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Kino „Karolinka” zaprasza na seanse w sierpniu

Kino Karolinka zaprasza na seanse w sierpniu

21 lipca 2021, godz. 12:08
Udostępnij: Kopiuj link

Na horyzoncie pojawia się drugi miesiąc wakacji. Osoby, które chętnie spędzają wolne chwile na oglądaniu filmów  będą mogły skorzystać z oferty Kina „Karolinka”. W sierpniu w repertuarze wiele propozycji dla dzieci i rodzin! Oto szczegóły! 

Tych, którzy lubią bajki i animacje, ucieszy informacja, że w sierpniowym repertuarze znalazły się aż 4 propozycje! Najpierw „Piotruś Królik 2: na gigancie” – to druga część przygód nieco złośliwego gryzonia, który tym razem… ucieka z domu! Kolejna propozycja na wakacyjne dni to „Mustang z Dzikiej Doliny:  droga do wolności” – opowieść o niezwykłej przyjaźni między człowiekiem i zwierzęciem. 

Podobny wątek poruszany jest w animacji „Kraina smoków”. Tym razem współpraca chłopca i młodego smoka musi przynieść konkretny efekt: ocalenie krainy! Na koniec sierpnia – „Elfinki”! Tytułowe postacie przez ponad 200 lat żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie mogła już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wyszła na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego… Co znajdą? 

Szczególnej uwadze pracownicy kina polecają oczywiście tzw. „poranki”. W każdy sierpniowy wtorek i piątek o godz. 10.00 odbywają się projekcje. Cena biletu na seanse grane do południa to tylko 12 zł! Warto skorzystać z tej możliwości. 

Starszym widzom polecamy film sensacyjny „Czarna wdowa”, w której zobaczymy superbohaterów z imperium Marvela. W repertuarze znajdzie się też miejsce na kryminał – tym razem to polskie „W jak morderstwo” z gwiazdorską obsadą. Na ekranie m.in.: Anna Smołowik, Paweł Domagała, Piotr Adamczyk, Rafał Królikowski, Dorota Segda.

Pełny repertuar znajduje się na stronie www.mdk.lubliniec.pl. Bilety można kupić za pośrednictwem strony internetowej lub w kasie kina czynnej codziennie od 14.30. 

Tymczasem… Kino „Karolinka” pod chmurką w sierpniu przenosi się do… Amfiteatru! Tam w każdą środę realizowany będą projekcie w ramach projektu „Kino plenerowe dla młodych”. To jedna z inicjatyw zgłoszonych do projektu „Dom Kultury+”, która zyskała uznanie jury i dofinansowanie. Więcej szczegółów i plan projekcji – wkrótce. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu