Trampkarze Akademii Sportowej Lubliniec w II Lidze Wojewódzkiej

Trampkarze Akademii Sportowej Lubliniec w II Lidze Wojewódzkiej

15 listopada 2021, godz. 9:48
Fot. pixabay.com
Udostępnij: Kopiuj link

Na Stadionie Miejskim w Lublińcu, 6 listopada, trampkarze C2 Akademii Sportowej Lubliniec rozegrali mecz barażowy z MOSiR Myszków, który zakończył się dla nich zwycięstwem 5:0. Tym samym zapewnili sobie awans do II Ligi Wojewódzkiej.

AS Lubliniec – zwycięzca gr. A III Ligi Wojewódzkiej Podokręgu Częstochowa - Lubliniec rozegrała mecz barażowy ze zwycięzcą gr. B – MOSiR Myszków. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 2:0 dla zespołu AS Lubliniec. W drugiej połowie trampkarze z Lublińca dołożyli kolejne 3 bramki. Pomimo prób nadrabiania strat, MOSiR Myszków nie zdołał umieścić piłki w siatce. Ostateczny wynik 5:0 dla AS Lubliniec był rezultatem dobrej gry zespołu zarówno w obronie, jak i defensywie.

Trampkarze C2 AS Lubliniec zajęli tym samym pierwsze miejsce w III Lidze Wojewódzkiej, czego skutkiem jest awans do II Ligi. Piłkarze z rocznika 2008-2009 powrócili więc do grona najlepszych 24 drużyn województwa śląskiego. 
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu