Trwa konkurs na film promocyjny o Lublińcu

Trwa konkurs na film promocyjny o Lublińcu

17.11.2021 12:17
graf. Miasto Lubliniec/Facebook
Czytanie treści strony dostępne

Zostały niecałe dwa tygodnie na złożenie prac konkursowych na film promocyjny o Lublińcu. Na zwycięzcę czeka nagroda główna w wysokości 5000 zł.

W przyszłym roku Lubliniec będzie obchodził swoje 750-lecie. Z tej okazji burmistrz miasta ogłosił „Konkurs na film promocyjny o Lublińcu, z okazji zbliżającego się Jubileuszu 750-lecia Miasta Lublińca”.

Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie krótkiego, trwającego nie dłużej niż 2 minuty filmu promującego miasto Lubliniec. Można zgłosić nie więcej niż dwa wcześniej niepublikowane filmy. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w wysokości 5000 zł.

Prace konkursowe można składać do 30 listopada do godz 13.00 w Urzędzie Miejskim w Lublińcu (Biuro podawcze – budynek główny), ul. Paderewskiego 5, 42-700 Lubliniec w godzinach pracy urzędu. Rozstrzygnięcie konkursu i podanie wyników nastąpi od 6 do 17 grudnia.

Szczegółowe informacje o konkursie, jego regulamin oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu