Trwa konkurs na film promocyjny o Lublińcu

Trwa konkurs na film promocyjny o Lublińcu

17 listopada 2021, godz. 12:17
graf. Miasto Lubliniec/Facebook
Udostępnij: Kopiuj link

Zostały niecałe dwa tygodnie na złożenie prac konkursowych na film promocyjny o Lublińcu. Na zwycięzcę czeka nagroda główna w wysokości 5000 zł.

W przyszłym roku Lubliniec będzie obchodził swoje 750-lecie. Z tej okazji burmistrz miasta ogłosił „Konkurs na film promocyjny o Lublińcu, z okazji zbliżającego się Jubileuszu 750-lecia Miasta Lublińca”.

Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie krótkiego, trwającego nie dłużej niż 2 minuty filmu promującego miasto Lubliniec. Można zgłosić nie więcej niż dwa wcześniej niepublikowane filmy. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w wysokości 5000 zł.

Prace konkursowe można składać do 30 listopada do godz 13.00 w Urzędzie Miejskim w Lublińcu (Biuro podawcze – budynek główny), ul. Paderewskiego 5, 42-700 Lubliniec w godzinach pracy urzędu. Rozstrzygnięcie konkursu i podanie wyników nastąpi od 6 do 17 grudnia.

Szczegółowe informacje o konkursie, jego regulamin oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu