Mikołajkowe atrakcje z Miejskim Domem Kultury

Mikołajkowe atrakcje z Miejskim Domem Kultury

23 listopada 2021, godz. 8:32
graf. MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Jarmark Świąteczny to niejedyne wydarzenie, które z okazji Mikołajek przygotował lubliniecki Miejski Dom Kultury. Co jeszcze na nas czeka?

Jak zazwyczaj, odbędą się warsztaty, jednak tym razem w świątecznym klimacie. W dniu 3 grudnia o godz. 17.30 w Galerii pod Glinianym Aniołem będzie można stworzyć wianek świąteczny. Zapisy odbywają się w Galerii pod Glinianym Aniołem codziennie od godziny 15.00 – osobiście, a także telefonicznie.

Innym wydarzeniem jest znane Pogotowie Mikołajkowe. Mikołaj odwiedzi Galerię pod Glinianym Aniołem 6 grudnia o godz. 17.00  i będzie rozdawał przygotowane wcześniej paczki. Rodzice mogą umówić swoje dzieci na spotkanie z Mikołajem. Szczegóły na stronie MDK Lubliniec.

Atrakcje przygotowano również w Kinie „Karolinka”. Od 3 do 7 grudnia na wielkim ekranie zagości wyjątkowa postać w nowym filmie animowanym: „Pszczółka Maja: Mały wielki skarb”. Z kolei 6 i 7 grudnia przewidziano poranki filmowe dla szkół.

W przeddzień Mikołajek, 5 grudnia, odbędzie się wspomniany Jarmark Świąteczny. Więcej pisaliśmy o nim TUTAJ.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu