Grudniowe warsztaty w świątecznym klimacie

Grudniowe warsztaty w świątecznym klimacie

1 grudnia 2021, godz. 8:41
fot. MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Rozpoczął się grudzień i święta coraz bliżej. Jak co miesiąc lubliniecki Miejski Dom Kultury organizuje różnego rodzaju warsztaty. Tym razem odbędą się one w świątecznym klimacie.

Już 3 grudnia chętne osoby będą mogły wykazać się swoją twórczością. W Galerii pod Glinianym Aniołem o godz. 17.30 Marzena Grzyb poprowadzi warsztaty, w trakcie których będzie można stworzyć świąteczne wianki. 

7 grudnia o godz. 17.30 odbędą się warsztaty „Szydełkomaniacy”. Jest to dobra propozycja dla osób pasjonujących się szydełkowaniem. Podczas grudniowych warsztatów uczestnicy będą mogli stworzyć kolorowe zawieszki na choinkę.

Nie może również zabraknąć „Kreatywnych 60+”. Grudniowe warsztaty zostały zatytułowane „Bombkowy wianek”. Odbędą się 14 grudnia o godz. 11.00.

Na warsztaty można zapisywać się w Galerii pod Glinianym Aniołem osobiście lub telefonicznie. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu.

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu