Chcesz zostać sędzią piłki nożnej? W Podokręgu Lubliniec jest okazja

Chcesz zostać sędzią piłkarskim? W Podokręgu Lubliniec jest okazja

1 grudnia 2021, godz. 11:49
Udostępnij: Kopiuj link

Czy myślałeś kiedyś o tym, żeby zostać sędzią piłkarskim? Właśnie pojawiła się okazja. Poszukiwane są osoby do sędziowania meczów Podokręgu Lublinieckiego. Będzie również możliwość odbycia kursu sędziowskiego.

Dlaczego w Podokręgu Lubliniec są poszukiwani sędziowie? Jak czytamy, wynika to z pewnych braków:

W związku z trudnościami wynikającymi z braku dostatecznej ilości sędziów w Podokręgu Lubliniec, proszę o jak najszybsze zgłaszanie się wszystkich chętnych na kurs sędziowski.
Zapraszam również tych z Państwa, którzy wcześniej sędziowali ale z różnych przyczyn zrezygnowali
– napisał Krzysztof Olczyk, prezes Podokręgu Lubliniec.

Głównym warunkiem, który musi spełniać kandydat na sędziego piłkarskiego jest wiek. Trzeba mieć ukończone 16 lub 17 lat – zależy to od województwa. Oprócz tego trzeba mieć wykształcenie średnie oraz należy złożyć zaświadczenie o niekaralności i zgodę prawnego opiekuna (jeżeli nie ma się skończonych 18 lat).

Kurs sędziowski zostanie zorganizowany bezpłatnie w Lublińcu i będzie prowadzony przez sędziów Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Szczegółowe informacje, oraz przydatne linki można znaleźć na stronie lubliniec.slzpn.pl.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu