Gospelsi wystąpili w Lubitece i Kędzierzynie-Koźlu

Gospelsi wystąpili w Lubitece i Kędzierzynie-Koźlu

14 grudnia 2021, godz. 7:57
MDK Lubliniec, Karolina Kwaśniewska-Maroń
Udostępnij: Kopiuj link

Niecodzienny występ w Lubitece i udział w koncercie świątecznym w Kędzierzynie-Koźlu – Gospelsi podbijają serca swoim wykonaniem kolęd.

Gospelsi to formacja muzyczna złożona z pasjonatów śpiewania i dobrych relacji. Przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu działają już od kilku lat. Ich pomysłowe aranżacje utworów zaskakują i sprawiają, że są chętnie zapraszani w różne miejsca, by swoim talentem i entuzjazmem dzielić się z innymi. Tak było i tym razem. Zespół miał bardzo pracowity weekend.

10 grudnia Gospelsi uświetnili spotkanie Zarządu Związku Miast Polskich zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Praw Człowieka. Wydarzenie miało miejsce w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu. Formacja wystąpiła z niestandardowym wykonaniem znanej polskiej kolędy „Przybieżeli do Betlejem”, sprawiając ogromną radość zebranym prezydentom i burmistrzom polskich miast oraz gościom.

Dzień później, na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, Gospelsi dali koncert w ramach trwającego tam Jarmarku Bożonarodzeniowego. Ich wspaniały występ wpisał się w tradycyjne kolędowanie, które co roku odbywa się na kozielskim rynku.

Z pewnością to nie koniec muzycznych wydarzeń z udziałem Gospelsów. Już teraz przygotowują się do wspaniałego koncertu, który odbędzie się w marcu 2022 r. Więcej szczegółów już niebawem. 
 

Galeria: Gospelsi wystąpili w Kędzierzynie-Koźlu

fot. MDK Lubliniec fot. MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu