Gospelsi wystąpili w Lubitece i Kędzierzynie-Koźlu

Gospelsi wystąpili w Lubitece i Kędzierzynie-Koźlu

14 grudnia 2021, godz. 7:57
MDK Lubliniec, Karolina Kwaśniewska-Maroń
Udostępnij: Kopiuj link

Niecodzienny występ w Lubitece i udział w koncercie świątecznym w Kędzierzynie-Koźlu – Gospelsi podbijają serca swoim wykonaniem kolęd.

Gospelsi to formacja muzyczna złożona z pasjonatów śpiewania i dobrych relacji. Przy Miejskim Domu Kultury w Lublińcu działają już od kilku lat. Ich pomysłowe aranżacje utworów zaskakują i sprawiają, że są chętnie zapraszani w różne miejsca, by swoim talentem i entuzjazmem dzielić się z innymi. Tak było i tym razem. Zespół miał bardzo pracowity weekend.

10 grudnia Gospelsi uświetnili spotkanie Zarządu Związku Miast Polskich zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Praw Człowieka. Wydarzenie miało miejsce w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu. Formacja wystąpiła z niestandardowym wykonaniem znanej polskiej kolędy „Przybieżeli do Betlejem”, sprawiając ogromną radość zebranym prezydentom i burmistrzom polskich miast oraz gościom.

Dzień później, na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, Gospelsi dali koncert w ramach trwającego tam Jarmarku Bożonarodzeniowego. Ich wspaniały występ wpisał się w tradycyjne kolędowanie, które co roku odbywa się na kozielskim rynku.

Z pewnością to nie koniec muzycznych wydarzeń z udziałem Gospelsów. Już teraz przygotowują się do wspaniałego koncertu, który odbędzie się w marcu 2022 r. Więcej szczegółów już niebawem. 
 

Galeria: Gospelsi wystąpili w Kędzierzynie-Koźlu

fot. MDK Lubliniec fot. MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu