Rusza kolejna edycja konkursu na Wielkanocną Pisankę

15. edycja konkursu na Wielkanocną Pisankę. Do kiedy można składać prace?

3 marca 2022, godz. 7:34
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

To już 15. edycja tego konkursu organizowanego przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Do wzięcia udziału jest zaproszony każdy chętny, a zwycięskie prace będzie można obejrzeć na wystawie. 

XV Konkurs Plastyczny na Wielkanocną Pisankę właśnie się rozpoczął. Każdy uczestnik może wykonać maksymalnie dwie prace w dowolnej technice, które następnie musi dostarczyć do MDK osobiście lub za pośrednictwem poczty. Trzeba wówczas pamiętać, by swoje dokonania odpowiednio zabezpieczyć przed uszkodzeniem.

 W konkursie może wziąć każdy, bez względu na wiek. Prace będą oceniane i nagradzane z zachowaniem następującego podziału na grupy wiekowe: 

  • I grupa – przedszkole 
  • II grupa – szkoła podstawowa klasy I-III 
  • III grupa – szkoła podstawowa klasy IV-VI 
  • IV grupa – szkoła podstawowa klasy VII-VIII
  • V grupa – dorośli.

Należy zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym pod linkiem: https://mdk.lubliniec.pl/.../02/Regulamin-Pisanka-2022.docx

Termin składania prac upływa z dniem 30 marca 2022 r. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 11 kwietnia. Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można obejrzeć w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu.

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu