Idealne rozpoczęcie wiosny. W tym tygodniu będzie ciepło i słonecznie

Idealne rozpoczęcie wiosny. W tym tygodniu będzie ciepło i słonecznie

22 marca 2022, godz. 8:56
Udostępnij: Kopiuj link

Można powiedzieć, że kalendarzowa wiosna rozpoczęła się idealnie. Miniony tydzień był słoneczny, a teraz sytuacja ma wyglądać podobnie. Według prognoz termometry w Lublińcu mogą wskazać nawet 18 oC. 
 

Rozpoczynający się tydzień pogodowo będzie zbliżony do ostatnich dni. Nadal nad Polską dominować będzie wyż (Wyż Peter), a to oznacza, że będziemy mieli dużo słońca w całym kraju. Oprócz tego, że będzie słonecznie i bez opadów, tydzień zapowiada się z coraz wyższą temperaturą, jedynie poranki mogą być chłodne, zwłaszcza w pierwszej części tygodnia – informuje IMGW w prognozie synoptycznej dla Polski na 12 tydzień roku.

Według prognoz najcieplej w Lublińcu powinno być w środę (23.03.2022 r.). Po południu termometry mogą wskazać wtedy nawet 18 oC. 

Od czwartku do niedzieli nie będzie wielkich zmian pogody. Do końca tygodnia będzie słonecznie, chociaż miejscami mogą wystąpić niewielkie zachmurzenia. Pamiętajmy jednak, że nie oznacza to upałów. Rano i wieczorem wciąż może być chłodno. 

Pogoda dla Lublińca

Jak najlepiej spędzić czas, kiedy za oknem taka pogoda? Prawdopodobnie w ogrodzie! W galerii poniżej zamieszczamy zdjęcia naszej czytelniczki. 

Galeria: Wiosna 2022

fot. Czytelniczka fot. Czytelniczka fot. Czytelniczka fot. Czytelniczka fot. Czytelniczka
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu