Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

„Ni pies, ni wydra, coś na kształt miłości” – nowy spektakl z ulubionymi aktorami

„Ni pies, ni wydra, coś na kształt miłości” – nowy spektakl z ulubionymi aktorami

12 kwietnia 2022, godz. 13:39
fot. i inf. MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Beata Zarembianka i Dariusz Niebudek w satyryczno – muzycznym spektaklu „Ni pies, ni wydra, coś na kształt miłości”. Choć w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu zagości dopiero we wrześniu, bilety można nabyć już teraz.

Spektakl oparty jest o konwencję zaczerpniętą z „Kabaretu Starszych Panów”. Jego główną osią są rozmowy prowadzone między mężczyzną i kobietą w różnych sytuacjach życiowych. Ona i on, choć różnią się temperamentem, mają jedną cechę wspólną: oboje potrzebują bliskości drugiej osoby. Czasem jednak trudno im tę potrzebę wyrazić, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji.

Atut spektaklu stanowią inteligentnie i dowcipnie napisane dialogi, które przeplatane są piosenkami opowiadającymi o blaskach i cieniach miłości słowami Stefanii Grodzieńskiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory i Macieja Siekluckiego. Znakomita muzyka to dzieło Jarka Babuli, Jerzego Derfla oraz Jerzego Wasowskiego. Na scenie zobaczymy duet rewelacyjnych aktorów: Beatę Zarembiankę w roli kobiety otwartej, czułej i delikatnej, choć rozczarowanej banałem życia, która rozpaczliwie szuka ratunku u mężczyzny oraz Dariusza Niebudka, kreującego postać zawodowca, żyjącego pod rygorem ograniczeń i schematów. On również szuka ratunku, lecz w świecie wyobraźni. 

Zapraszamy, aby zarezerwować sobie wieczór 29 września 2022r., od godz. 19.00. Bilety już dostępne w sprzedaży w kasie Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu i na stronie: www.bilety.mdk.lubliniec.pl

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu