Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji 750-lecia Lublińca - „Uliczki, kamieniczki, zakamarki”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny z okazji 750-lecia Lublińca - „Uliczki, kamieniczki, zakamarki”

6 maja 2022, godz. 9:44
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym z okazji 750-lecia Miasta Lublińca – „Uliczki, kamieniczki, zakamarki”.

Chcemy uhonorować cudowne miejsca w naszym mieście kryjące w sobie ciekawą historię, nietuzinkową architekturę, bądź nieznane dotąd zakątki. Do konkursu pragniemy zaprosić każdego z Was. Pokażcie nam swoje uliczki, odkryjcie zakamarki miejsc, w których mieszkacie, kamieniczki, które mijacie każdego dnia, rodzinne domy, miejsca, z którymi jesteście związani. Odkryjcie je przed nami. Pamiętajcie, to może być Lubliniec, ale nie musi. Zależy nam na tym, byście wybrali miejsca dla Was ważne, o których myślicie z uśmiechem – napisał MDK Lubliniec.

Konkurs adresowany jest do wszystkich kategorii wiekowych. Prace będą oceniane i nagradzane z zachowaniem następującego podziału na grupy: 

  • I grupa – przedszkole 
  • II grupa – szkoła podstawowa klasy I-III 
  • III grupa – szkoła podstawowa klasy IV-VI 
  • IV grupa – szkoła podstawowa klasy VII-VIII
  • V grupa – dorośli

Prace w formacie A3 wykonane techniką płaską należy dostarczyć lub wysłać do 30 września na adres Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu, ul. Plebiscytowa 9, 42-700.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 27 października w MDK w Lublińcu. Od tego samego dnia będzie można oglądać nagrodzone i wyróżnione prace. 

Więcej informacji, regulamin konkursu oraz kartę zgłoszeniową można znaleźć >TUTAJ<

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu