Niedziela w Parku Miejskim: Robert Janowski i Jubileuszowy Koncert Lublińczan [ZDJĘCIA]

Niedziela w Parku Miejskim: Robert Janowski i Jubileuszowy Koncert Lublińczan [ZDJĘCIA]

13 czerwca 2022, godz. 8:55
Udostępnij: Kopiuj link

Dni Lublińca już za nami. W niedzielę 12 czerwca odbyły się ostatnie wydarzenia związane z głównymi obchodami jubileuszu 750-lecia Miasta. Na scenie Amfiteatru po raz kolejny mogliśmy zobaczyć lublinieckich artystów i nie tylko… . Przed publicznością wystąpił także Robert Janowski.

Tego dnia w Parku Miejskim w Lublińcu odbywały się m.in. zabawy z animatorami dla dzieci, można było skorzystać ze stoisk z rękodziełem, czy też oglądać to, co działo się na scenie. Po raz pierwszy odegrano oficjalny hymn Lublińca, wystąpił Gang Marcela, a także odbył się Wielki Jubileuszowy Koncert Lublińczan. Po godz. 20.00 na scenie pojawił się Robert Janowski – piosenkarz, kompozytor, aktor, znany z prowadzenia teleturnieju „Jaka to melodia?”.

W galerii zamieszczamy zdjęcia z koncertu Miejskiej Orkiestry Dętej wraz z zaproszonymi gośćmi oraz z występu Roberta Janowskiego.

Galeria: Robert Janowski i Jubileuszowy Koncert Lublińczan

Zobacz całą galerię

Komentarze

J
Jenot 13 czerwca 2022, godz. 16:35
Zgłoś
...

Ale tu nie ma wszystkich solistów droga redakcjo

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu