Harmonogram Miejskiego Projektu Streetworkingowego, edycja 2022

Harmonogram Miejskiego Projektu Streetworkingowego - edycja 2022

08.07.2022 9:10
źródło: UM Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Przedstawiamy harmonogram Projektu Streetworkingowego edycja 2022 – Lubliniec Miasto Dobrych Emocji. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w harmonogramie wydarzeń. Szczegółowe informacje na www.lubliniec.eu. 

Lipiec

08.07 (piątek)

10:00-20:00 - Aneta Niejadlik, Ewelina Kukowka, Aleksandra Korzus – Wystawa fotografii "Lato z tatą" (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

10:00-11:00 - Teatr Gabi Art. - Przedstawienie pt. "Wierszowanki żuczka Jędrusia" (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

 

09.07 (sobota)

10:00-11:00 - Małgorzata Miśkowicz – Joga w Trawie vol. 3 (Ścieżka Marzeń) - Park Miejski, okolice Amfiteatru 

10:15-12:20 - Marta Drozdowska – Arteterapia dla dorosłych - Mapa marzeń (Ścieżka Marzeń) - Lubiteka, I piętro 

11.00-13.30 - Wioletta Szczerba – Spotkanie w Gościńcu Violet (Ścieżka Marzeń) - Gościniec Violet, Molna 

 

10.07 (niedziela)

15:00 - Agnieszka Maciów - Lubliniecki Spacerownik – turystyczny spacer po mieście z przewodnikiem (MPBP) - zbiórka pod Muzeum Edyty Stein 

19:00 - Koncert edukacyjno-profilaktyczny pt. "Sztuka wolności. A znacie to?" - Martyna Młynarska-Modlińska, Marek Sklarczyk - Rynek Miejski 

21:00 - Kino plenerowe - "Układ zamknięty" - Rynek Miejski 

 

11.07 (poniedziałek)

14:00-15:30 - Mariola Widera - Podwodne królestwo – warsztaty plastyczne (MPBP) - taras Lubiteki 

17:00-18:00 - Julia Sekulska – Koncert skrzypcowy (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

 

12.07 (wtorek)

16:00-18:00 - Mariola Michna – Spotkanie w Ogrodzie Zmysłów (Ścieżka Marzeń) - SOSW Lubliniec 

18:00-19:00 - Iwona Płuciennik – Pilates/Zdrowy kręgosłup (Ścieżka Marzeń) - taras Lubiteki 

18:00-20:00 - Piotr Pasiak – Animacje (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

19:30-20:30 - Justyna Gola - Body Attack (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

 

13.07 (środa)

17:00 - Pokaz magii i iluzji Pawła Szretera - skwer przed MDK Lubliniec 

17:30-18:45 - Małgorzata Czelnik-Ociepka – Gimnastyka neuronalna dla młodzieży i dorosłych (Ścieżka Marzeń) - skwer im. L.Okwieki 

19:00-20:00 - Piotr Pasiak – Animacje (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

19:00-20:00 - Aleksandra Cytrycka – Dance Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

 

14.07 (czwartek)

18:00-19:00 -Iwona Płuciennik – Pilates/Zdrowy kręgosłup (Ścieżka Marzeń) - taras Lubiteki 

 

15.07 (piątek)

10:00-20:00 - Agnieszka Popławska – Wystawa fotografii "Przestrzeń poMOCy" (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

16:00-17:00 - Anna Trzepizur – Anka Czytanka, warsztaty czytelniczo-teatralne na bazie opowieści interaktywnej (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

17:00-19:00 - Anna Trzepizur – Gra terenowa "Harry Potter Show" (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

 

16.07 (sobota)

10:00-11:00 - Małgorzata Miśkowicz – Joga w Trawie vol. 3 (Ścieżka Marzeń) - Park Miejski, okolice Amfiteatru 

 

17.07 (niedziela)

21:00 - Kino plenerowe - "Ból i blask" - Rynek Miejski 

 

19.07 (wtorek)

18:00-19:00 - Joanna Pułkownik - Zumba Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

18:00-19:00 - Iwona Płuciennik – Pilates/Zdrowy kręgosłup (Ścieżka Marzeń) - taras Lubiteki 

18:00-20:00 - Piotr Pasiak – Animacje (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

19:30-20:30 - Justyna Gola - Body Attack (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

 

20.07 (środa)

17:00 - Festyn z Radą Kobiet „Zdrowie, pasja, edukacja” - skwer przed MDK Lubliniec 

19:00-20:00 - Piotr Pasiak – Animacje (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

19:00-20:00 - Aleksandra Cytrycka – Dance Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka

 

21.07 (czwartek)

11:00-12:00 - Julia Sekulska – Koncert skrzypcowy (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

18:00-19:00 - Iwona Płuciennik – Pilates/Zdrowy kręgosłup (Ścieżka Marzeń) - taras Lubiteki 

 

23.07 (sobota)

10:00-11:00 - Małgorzata Miśkowicz – Joga w Trawie vol. 3 (Ścieżka Marzeń) - Park Miejski, okolice Amfiteatru

 

24.07 (niedziela)

15:00 - Agnieszka Maciów - Lubliniecki Spacerownik – turystyczny spacer po mieście z przewodnikiem (MPBP) - zbiórka pod Muzeum Edyty Stein 

15:00 - Festyn "Lublinieckie Rozgrywki Rodzinne" (MDK) – skwer przed MDK 

 

25.07 (poniedziałek)

14:00-15:30 - Stiven Mrugała - Ozdoba ścienna z recyklingu – warsztaty rękodzielnicze (MPBP) - taras Lubiteki 

 

26.07 (wtorek)

11:00 - 13:00 - Plener malarski "Kreatywni 60+" (MDK) – skwer przed MDK 

18:00-19:00 - Joanna Pułkownik - Zumba Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

18:00-19:00 - Iwona Płuciennik – Pilates/Zdrowy kręgosłup (Ścieżka Marzeń) - taras Lubiteki 

19:30-20:30 - Justyna Gola - Body Attack (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

 

27.07 (środa)

11:00 - 13:00 - Plener malarski "Kreatywni 60+" (MDK) – skwer przed MDK 

17:00 - Warsztaty balonowe z Sarą Wojtulek - skwer przed MDK 

19:00-20:00 - Aleksandra Cytrycka – Dance Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

 

28.07 (czwartek)

11:00 - 13:00 - Plener malarski "Kreatywni 60+" (MDK) – skwer przed MDK 

18:00-19:00 - Iwona Płuciennik – Pilates/Zdrowy kręgosłup (Ścieżka Marzeń) - taras Lubiteki 

 

Sierpień

02.08 (wtorek)

18:00-19:00 - Joanna Pułkownik - Zumba Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

 

03.08 (środa)

17:30-18:45 - Małgorzata Czelnik-Ociepka – Gimnastyka neuronalna dla młodzieży i dorosłych (Ścieżka Marzeń) - skwer im. L. Okwieki 

18:30-19:30 - Aleksandra Cytrycka – Dance Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

19:30-20:30 - Aleksandra Cytrycka – Trening funkcjonalny (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka

 

04.08 (czwartek)

17:00-18:00 - Julia Sekulska – Koncert skrzypcowy (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski  

 

05.08 (piątek)

21:00 - Kino plenerowe - "Człowiek, który zabił Don Kichota" - Rynek Miejski 

 

06.08 (sobota)

11:00-13:00 - Marta Drozdowska – Kąpiel leśna dla rodzin (Ścieżka Marzeń) - Malinowo, Glinica 

21:00 - Kino plenerowe - "Samba" - Rynek Miejski 

 

08.08 (poniedziałek)

10:00-11:00 Teatr Gabi Art. - Przedstawienie pt. "Jak Kicia Rufiego mądrości uczyła" (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

14:00-15:30 - Stiven Mrugała - Żółwik z recyklingu - warsztaty rękodzielnicze (MPBP) - taras Lubiteki 

 

09.08 (wtorek)

18:00-19:00 - Piotr Pasiak – Animacje (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

18:00-19:00 - Joanna Pułkownik - Zumba Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

18:00 - Katarzyna Koszczyk - Wakacyjny kurs tańca (MDK) – skwer przed MDK 

 

10.08 (środa)

17:30-18:45 - Małgorzata Czelnik-Ociepka – Gimnastyka neuronalna dla młodzieży i dorosłych (Ścieżka Marzeń) - skwer im. L. Okwieki 

18:30-19:30 - Piotr Pasiak – Animacje (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

18:30-19:30 - Aleksandra Cytrycka – Dance Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

19:30-20:30 - Aleksandra Cytrycka – Trening funkcjonalny (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

18:00 - Katarzyna Koszczyk - Wakacyjny kurs tańca (MDK) – skwer przed MDK 

 

11.08 (czwartek)

10:00-20:00 - Małgorzata Bednarek – Wystawa fotografii "Lasy" (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

11:00-12:00 - Julia Sekulska – Koncert skrzypcowy (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

18:00 - Katarzyna Koszczyk - Wakacyjny kurs tańca (MDK) – skwer przed MDK 

 

12.08 (piątek)

16:00-17:00 - Anna Trzepizur – Anka Czytanka, warsztaty czytelniczo-teatralne na bazie opowieści interaktywnej (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

17:00-19:00 - Anna Trzepizur Gra terenowa "Harry Potter Show" (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski

 

13.08 (sobota)

11:00-13:00 - Marta Drozdowska – Spotkanie na wsi (Ścieżka Marzeń) - Malinowo, Glinica 

20:00 - Koncert muzyki żydowskiej zespołu KLEZMER BAND- Rynek Miejski 

 

14.08 (niedziela)

15:00 - Agnieszka Maciów - Lubliniecki Spacerownik – turystyczny spacer po mieście z przewodnikiem (MPBP) - zbiórka pod Muzeum Edyty Stein 

21:00 - Kino plenerowe - "Toni Erdman" - Rynek Miejski 

 

16.08 (wtorek)

11:00-13:00 - Zygmunt Tofilski – Szkoła Rocka (Ścieżka Marzeń) - Studio muzyczne Zigi Brown Lubliniec 

18:00-19:00 - Piotr Pasiak – Animacje (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

18:00-19:00 - Joanna Pułkownik - Zumba Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

 

17.08 (środa)

16:00 Rodzinna Gra Miejska "Sentymentalny Lubliniec" (MDK) – teren miasta 

17:30-18:45 Małgorzata Czelnik-Ociepka – Gimnastyka neuronalna dla młodzieży i dorosłych (Ścieżka Marzeń) - skwer im. L. Okwieki 

18:30-20:30 Piotr Pasiak – Animacje (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

18:30-19:30 Aleksandra Cytrycka – Dance Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

19:30-20:30 Aleksandra Cytrycka – Trening funkcjonalny (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

 

18.08 (czwartek)

11:00-13:00 - Zygmunt Tofilski – Szkoła Rocka (Ścieżka Marzeń) - Studio muzyczne Zigi Brown Lubliniec 

17:00-18:00 - Julia Sekulska – Koncert skrzypcowy (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

 

20.08 (sobota)

14:00-16:30 - Anna Sarnecka – Spotkanie w Wiejskiej Zagrodzie (Ścieżka Marzeń) - Wiejska Zagroda, Koszwice 

21:00 - Kino plenerowe - "Frank" - Rynek Miejski 

 

21.08 (niedziela)

15:00 - Agnieszka Maciów - Lubliniecki Spacerownik – turystyczny spacer po mieście z przewodnikiem (MPBP) - zbiórka pod Muzeum Edyty Stein 

21:00 - Kino plenerowe - "Weselny toast" - Rynek Miejski 

 

22.08 (poniedziałek)

10:00-11:00 - Teatr Gabi Art. - Przedstawienie pt. "Cyrk Bobas" (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

14:00-10:30 - Aleksandra Błaśkiewicz - Papierowe fantazje – warsztaty origami (MPBP) - taras Lubiteki 

17:00-18:30 - Magdalena Gałuszka, Marek Budzyński – Zajęcia z socjoterapeutami "Kolory emocji" (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

 

23.08 (wtorek)

11:00-13:00 - Zygmunt Tofilski – Szkoła Rocka (Ścieżka Marzeń) - Studio muzyczne Zigi Brown Lubliniec 

17:00-19:00 - Magdalena Gałuszka, Marek Budzyński, Kamil Gruszczyński – Festiwal kolorów "Kolory emocji" - spotkanie z socjoterapeutami (Ścieżka Marzeń) - bulwar F. Grotowskiego 

18:00-19:00 - Piotr Pasiak – Animacje (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

18:00-19:00 - Joanna Pułkownik - Zumba Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

 

24.08 (środa)

17:30-18:45 - Małgorzata Czelnik-Ociepka – Gimnastyka neuronalna dla młodzieży i dorosłych (Ścieżka Marzeń) - skwer im. L. Okwieki 

18:00-19:30 - Magdalena Gałuszka, Marek Budzyński – Zajęcia z socjoterapeutami "Kolory emocji" (Ścieżka Marzeń) - Rynek Miejski 

18:30-19:30 - Aleksandra Cytrycka – Dance Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

19:30-20:30 - Aleksandra Cytrycka – Trening funkcjonalny (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka

 

25.08 (czwartek)

11:00-13:00 Zygmunt Tofilski – Szkoła Rocka (Ścieżka Marzeń) - Studio muzyczne Zigi Brown Lubliniec 

 

26.08 (piątek)

19:00 - Koncert edukacyjno-profilaktyczny pt. "Muzyczna podróż. A znacie to?" - Ivo Nowogrodzka, Marek Sklarczyk - Rynek Miejski 

 

29.08 (poniedziałek)

11:00-13:00 Zygmunt Tofilski – Szkoła Rocka (Ścieżka Marzeń) - Studio muzyczne Zigi Brown Lubliniec 

 

30.08 (wtorek)

18:00-19:00 - Joanna Pułkownik - Zumba Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

 

31.08 (środa)

17:30-18:45 - Małgorzata Czelnik-Ociepka – Gimnastyka neuronalna dla młodzieży i dorosłych (Ścieżka Marzeń) - skwer im. L. Okwieki 

18:30-20:30 - Piotr Pasiak – Animacje (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

18:30-19:30 - Aleksandra Cytrycka – Dance Fitness (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka 

19:30-20:30 - Aleksandra Cytrycka – Trening funkcjonalny (Ścieżka Marzeń) - Orlik, ul. Kochcicka

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu