Poszukiwani świadkowie kradzieży

Poszukiwani świadkowie kradzieży

11 lipca 2022, godz. 11:16
źródło: KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu poszukują świadków kradzieży, która miała miejsce w Sierakowie Śląskim przy ulicy Cegielnianej. Do zdarzenia doszło między 15 - 21 czerwca 2022 roku. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy bądź sprawców proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 47 85 832 55, lub numerem alarmowym 112.

Z ustaleń funkcjonariuszy prowadzących sprawę wynika, że nieznany sprawca bądź sprawcy z posesji znajdującej się w Sierakowie Śląskim dokonali kradzieży bramy wjazdowej, podwozia przyczepy dwuosiowej oraz złomu. Śledczy proszą o kontakt wszystkie osoby, które we wskazanym czasie przebywały w okolicy ulicy Cegielnianej i były świadkami kradzieży.

Policja prosi, aby wszelkie informacje kierować do Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu, przy ul. Oświęcimskiej 6 pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub do najbliższej jednostki Policji za pośrednictwem numeru alarmowego 112.

Komentarze

L
Lubliniczanin 12 lipca 2022, godz. 0:02
Zgłoś

Także prosimy kiedyś w końcu policję o interwencję. W centrum nie da się spać!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu