B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki 1. kolejki [TABELE]

B klasa, A klasa, Klasa okręgowa – wyniki 1. kolejki [TABELE]

16.08.2022 8:26
źródło: Śląski Związek Piłki Nożnej, Podokręg Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Za nami długi sierpniowy weekend oraz pierwsze mecze w ramach rozgrywek B klasy, A klasy i Klasy okręgowej. Jak poradziły sobie poszczególne drużyny? Zobaczcie wyniki kolejki nr 1 oraz tabele:

B klasa, kolejka nr 1:

Drużyna Wynik Drużyna
LKS ROZWÓJ OLSZYNA 3:2 LKS POKÓJ SADÓW
LKS LISWARTA LISÓW II 2:12 LKS RYBAK CIASNA
LKS ŻWIREX HADRA 1:6 LKS UNIA LUBECKO
LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 0:3  LKS BŁĘKITNI HERBY
KS UNIA KALETY II 4:4 LKS DRAGON RUSINOWICE
LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 0:4 LKS PROMIEŃ GLINICA II

A klasa, kolejka nr 1

Drużyna Wynik Drużyna
LKS ORZEŁ PAWONKÓW 2:0 LKS RUCH KOCHANOWICE
LKS UNIA LISOWICE 1:4 KS UNIA KALETY
LKS LISWARTA LISÓW 4:3 LKS MECHANIK KOCHCICE
LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 1:7 LKS VICTORIA STRZEBIŃ
KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 1:2 LKS PROMIEŃ GLINICA
LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 0:7 LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI

Klasa okręgowa, kolejka nr 1:

Drużyna Wynik Drużyna
LKS WARTA MSTÓW 1:2 KS PANKI
MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:0 MGLKS LISWARTA KRZEPICE
MLKS WOŹNIKI 2:1 GLKS LOT KONOPISKA
KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. 4:0 LKS SPARTA LUBLINIEC
LKS AMATOR GOLCE 0:1 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY
KS ORZEŁ KIEDRZYN 1:3 LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY
LKS LOTNIK KOŚCIELEC 1:2 LKS JEDNOŚĆ BORONÓW

Tabele:

B klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. LKS RYBAK CIASNA 1 3 12:2
2. LKS UNIA LUBECKO 1 3 6:1
3. LKS PROMIEŃ GLINICA II 1 3 4:0
4. LKS BŁĘKITNI HERBY 1 3 3:0
5. LKS ROZWÓJ OLSZYNA 1 3 3:2
6. KS UNIA KALETY II 1 1 4:4
7. LKS DRAGON RUSINOWICE 1 1 4:4
8. KS GWOŹDZIANY 0 0 0:0
9. KS TAJFUN HARBUŁTOWICE 0 0 0:0
10. LKS WIERZBIE 0 0 0:0
11. LKS POKÓJ SADÓW 1 0 2:3
12. LKS MAŁAPANEW KUCZÓW 1 0 0:3
13. LKS PŁOMIEŃ ŁAGIEWNIKI WIELKIE 1 0 0:4
14. LKS ŻWIREX HADRA 1 0 1:6
15. LKS LISWARTA LISÓW II 1 0 2:12

 

A klasa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI 1 3 7:0
2. LKS VICTORIA STRZEBIŃ 1 3 7:1
3. KS UNIA KALETY 1 3 4:1
4. LKS ORZEŁ PAWONKÓW 1 3 2:0
5. LKS LISWARTA LISÓW 1 3 4:3
6. LKS PROMIEŃ GLINICA 1 3 2:1
7. LKS HURAGAN JEZIORO 0 0 0:0
8. LKS SPARTA TWORÓG 0 0 0:0
9. LKS MECHANIK KOCHCICE 1 0 3:4
10. KS PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 1 0 1:2
11. LKS RUCH KOCHANOWICE 1 0 0:2
12. LKS UNIA LISOWICE 1 0 1:4
13. LKS ŚLĄSK KOSZĘCIN 1 0 1:7
14. LKS ORZEŁ PSARY - BABIENICA 1 0 0:7

 

Klasa okręgowa

Lp. Drużyna M Pkt +/-
1. KS SKRA II CZĘSTOCHOWA S.A. 1 3 4:0
2. LKS WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 1 3 3:1
3. MLKS ZNICZ KŁOBUCK 1 3 2:0
4. KS PANKI 1 3 2:1
5. LKS JEDNOŚĆ BORONÓW 1 3 2:1
6. MLKS WOŹNIKI 1 3 2:1
7. MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 1 3 1:0
8. LKS ZIELONI ŻARKI 0 0 0:0
9. GKS CZARNI STARCZA 0 0 0:0
10. GLKS LOT KONOPISKA 1 0 1:2
11. LKS LOTNIK KOŚCIELEC 1 0 1:2
12. LKS WARTA MSTÓW 1 0 1:2
13. LKS AMATOR GOLCE 1 0 0:1
14. KS ORZEŁ KIEDRZYN 1 0 1:3
15. MGLKS LISWARTA KRZEPICE 1 0 0:2
16. LKS SPARTA LUBLINIEC 1 0 0:4

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu