Nie masz planów na wrześniowe popołudnie Lubiteka zaprasza

Nie masz planów na wrześniowe popołudnie? Lubiteka zaprasza

14 września 2022, godz. 10:36
źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Zamieszczamy informacje o nadchodzących wydarzeniach w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lublińcu.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych
15 września, godz. 17.00

Lubiteka zaprasza wszystkich miłośników literatury na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w ramach Literackich Czwartków. Tematem rozmów będzie książka „Córki Wawelu” Anny Brzezińskiej.

Lubisz czytać? Podziel się wrażeniami z innymi. Spotkania są sposobem na spędzenie wolnego czasu, poznania nowych książek i autorów, wymianę myśli, poznania opinii innych osób, a wszystko odbywa się przy kawie i w przyjaznej atmosferze. Klubowiczem może zostać każdy, który czuje potrzebę rozmowy o książkach. Spotkania w bibliotece odbywają się raz w miesiącu.

Spotkanie Klubu Mangi i Anime „IKIGAI”
20 i 21 września, godz. 17.00

Kolejne spotkania Klubu Mangi i Anime „IKIGAI” odbędą się 20 i 21 września. Tym razem będziemy szykować nasze klubowe koszulki (stąd dwa dni, jeśli komuś nie będzie pasowało) – informuje Lubiteka.

Czytomaniacy – Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci i młodzieży
22 września, godz. 17.00

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu zaprasza wszystkich młodych miłośników, pasjonatów literatury, bibliofilów i mole książkowe w wieku od 11 do 17 lat na spotkanie Dyskusyjnegko Klubu Książki dla dzieci i młodzieży. Tematem spotkania będzie książka „Ktoś z nas kłamie” Karen McManus. 

Spotkania klubu odbywają się raz miesiącu. Do dyskusji o książkach może dołączyć każdy. Formuła spotkań jest luźna i ma sprzyjać swobodnym rozmowom o lekturze. Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki to polski odpowiednik zainicjowanej w Wielkiej Brytanii akcji reading groups czyli bardzo popularnych grup czytelniczych.

Tajemnica mjr. Józefa Pelca – prelekcja Mariana Berbesza
23 września, godz. 17.00

Krąg Przyjaciół Zapomnianej Historii oraz Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu zaprasza wszystkich zainteresowanych na prelekcję Mariana Berbesza - Prezesa Stowarzyszenia Rodzin Wojska 74 GPP pt. Tajemnica mjr. Józefa Pelca. 

Galeria: Nadchodzące wydarzenia w Lubitece

źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu