Kapelusz Edyty 2023. Trwa przyjmowanie nominacji

Kapelusz Edyty 2023. Trwa przyjmowanie nominacji

26 stycznia 2023, godz. 11:37
Lubliniec.info, źródło: UM w Lublińcu / graf. UM w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Urząd Miejski w Lublińcu zaprasza do nominowania kandydatek do Nagrody Specjalnej – Kapelusza Edyty 2023. Zostanie nią uhonorowana wyjątkowa mieszkanka Lublińca. Nagroda jest przyznawana za szczególne osiągnięcia m.in. w działalności kulturalnej, edukacyjnej, prozdrowotnej i społecznej.

Każdy z nas zna kobiety, które swoją postawą, wartościami i zaangażowaniem w codzienne obowiązki sprawiają, że świat staje się lepszy, a szara rzeczywistość nabiera ciepłych barw. Kapelusz Edyty to nagroda, która nawiązuje do wyjątkowej osobowości patronki naszego miasta – nie tylko słynnej filozof, doktorantki Edmunda Husserla, karmelitanki kanonizowanej przez papieża Jana Pawła II, ale również zwyczajnej kobiety - nauczycielki, miłośniczki literatury, tańca i górskich wycieczek, która mimo wytężonej pracy naukowej potrafiła znaleźć czas dla rodziny i przyjaciół – czytamy na stronie UM w Lublińcu.

Nominacje kandydatek można przesyłać do 24 lutego. Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz szczegółowe informacje są dostępne na stronie Urzędu Miejskiego w Lublińcu >Tutaj<.

Chcemy wyróżnić kobietę, która motywuje innych do podejmowania nowych wyzwań oraz udowadnia, że każdy może osiągnąć „niemożliwe” – pisze UM w Lublińcu

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu