Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

VI Lubliniecka Gala „Być Kobietą”. Ewelina Kukowka z Kapeluszem Edyty [ZDJĘCIA]

VI Lubliniecka Gala „Być Kobietą”. Ewelina Kukowka z nagrodą Kapelusza Edyty [ZDJĘCIA]

11 marca 2022, godz. 7:55
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartek 10 marca w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbyła się VI Lubliniecka Gala „Być Kobietą”. To wydarzenie, podczas którego m.in. wręczana jest nagroda „Kapelusza Edyty”. W tym roku goście mogli obejrzeli także recital z udziałem aktorów Teatru po Pracy „Wcale nie, ależ tak”. 

Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 17.00 od wernisażu wystawy Oli Szczygieł, fotografki z Lublińca. Zdjęcia z wernisażu można obejrzeć TUTAJ.

Następnie, goście przeszli do sali widowiskowej, w której rozpoczęła się VI Lubliniecka Gala „Być Kobietą”. Poprowadził ją Jakub Nycz, wokalista zespołu Gospelsi. Gala rozpoczęła się od wręczenia nagrody „Kapelusza Edyty”. Otrzymała ją Ewelina Kukowka. W tym roku nominowane zostały łącznie dwie kandydatki. Drugą z nich była Karolina Groblińska.   

Ostatnim punktem programu był recital z udziałem aktorów Teatru po Pracy „Wcale nie, ależ tak”. Można było usłyszeć piosenki w wykonaniu aktorów, obejrzeć tańce oraz przeróżne ruchy sceniczne.

Zachęcamy do obejrzenia naszej fotorelacji z wydarzenia.

Galeria: VI Lubliniecka Gala Być Kobietą

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu